Інші оператори

Новий стільниковий оператор запустив наддешевий тарифний план з 12 ГБ мобільного інтернету і 800 хвилинами дзвінків

Lycamobile – це порівняно новий мобільний оператор, який намагається отримати свою частку ринку, конкуруючи з операторами «великої трійки». Метод боротьби з «гігантами» простий: запускати дуже дешеві тарифні плани. Наприклад, один з них, який пропонує дванадцять гігабайтів мобільного інтернету і вісімсот хвилин дзвінків за абсолютно смішну ціну.


Чи може оптимальний тариф бути настільки дешевим?

Чому у Lycamobile настільки дешеві тарифні плани, чи немає тут підступу? Насправді тут все дуже просто. Це – віртуальний оператор, який працює через інтернет. У нього немає потреби в співробітниках, магазинах роздрібної мережі і навіть інфраструктурі як такої, а на зарплати працівників і підтримку комунікацій якраз і йде левова частка грошей, отриманих від абонентів. Інфраструктура в двадцяти семи країнах, включаючи Україну, на ринках яких присутня Lycamobile, просто орендується у інших операторів.

На даний момент Lycamobile пропонує для своїх абонентів три тарифні плани. Серед них є вкрай дешевий, в якому ви будете платити всього тридцять гривень на місяць, і два дорожчих, але й послуг в них більше. Йдеться в першу чергу про один з них. Ось що ви будете в ньому отримувати всього за вісімдесят гривень на місяць:

  • Дванадцять гігабайтів мобільного інтернету
  • Вісімсот хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи стаціонарний зв’язок.
  • Повністю безлімітні і безкоштовні дзвінки всередині мережі
  • Безлімітні дзвінки на закордонні номери віртуального оператора.
  • Сорок хвилин дзвінків за кордон на номери інших операторів.

Тарифний план, про який йдеться мова, називається “Все в одному М”. В рамках даного тарифу ви будете платити вісімдесят гривень на місяць, що навіть менше, ніж в «соціальних» тарифних планах великих операторів, де пакет послуг куди менше. Для того, щоб підключитися до даного тарифу, замовте картку оператора на його офіційному сайті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button