Статті

Що робити, якщо зламали ваш Viber

На початку минулого тижня користувачів WhatsApp попередили про нову небезпеку : шахраї намагаються “вкрасти” облікові записи, надсилаючи повідомлення від імені близьких людей і користувачів зі списку контактів.

Незважаючи на попередження, багато людей напевно зіткнулися з крадіжкою аккаунтів в Viber. Що робити якщо обліковий запис потрапив в чужі руки?

Насамперед, радять експерти , необхідно попередити всіх друзів і близьких через інші канали зв’язку, що ваш акаунт зламаний – щоб вони були в курсі і не пересилали шахраям коди з SMS та іншу конфіденційну інформацію.

Потім потрібно спробувати знову увійти в свій аккаунт, вказавши номер телефону та код, який прийде в SMS. В цьому випадку з високою вірогідністю шахрая “викине” автоматично.

Однак не виключено, що зломишленнік, увійшовши в чужий обліковий запис, налаштував двоетапну перевірку, яку сам власник номера включити не встиг або забув. В цьому випадку рекомендується почекати сім днів, а потім знову повторити спробу входу. При цьому, незалежно від того, чи був введений додатковий пароль двоетапної перевірки чи ні, зловмисник буде відключений від облікового запису, якщо власник введе шестизначний код з SMS.

Тим часом отримати доступ до облікового запису Viber набагато простіше, ніж здається – досить на новому пристрої при реєстрації ввести номер жертви і потім підглядати на екран її смартфона – якщо передпоказ повідомлень в повідомленнях не заблокований, то там буде видно код перевірки. Тому попередній перегляд повідомлень на екрані повідомлень краще відключити.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button