lifecell

Стільниковий оператор “lifecell” в 2021 році: до чого готуватися і як заощадити

Зовсім недавно, в січні поточного року, мобільний оператор lifecell провів зміна вартості індивідуальних тарифних планів. Вони торкнулися незначної кількості абонентів – всього семи тарифних планів з вісімдесяти. Чи варто очікувати подорожчання і іншим абонентам? До чого готуватися і як заощадити?

Що чекає абонентів lifecell

За словами представників мобільного оператора, вартість послуг була змінена в наступних тарифних планах: “Лайфхак”, “Інтернет Жара”, “Залізна двадцятка”, а також “4 безліміт 2019”, “Спека GO”, “Спека GO PLUS”, “Комфорт “. В середньому вартість змінилася приблизно на двадцять-двадцять п’ять гривень. Причиною стало розширення мережі 4G і необхідність підтримувати інфраструктуру. Деякі інші тарифні плани було вирішено закрити.

На даний момент мобільний оператор не планує переглядати або закривати тарифні плани протягом найближчих декількох місяців, тобто до кінця поточного року. В майбутньому на вартість послуг можуть вплинути вартість ліцензій на роботу мереж і носії, однак поки що очікувати змін не варто.

В середньому за підсумками 2020 року середньостатистичний абонент lifecell платив оператору сімдесят чотири гривні на місяць. Це означає, що ARPU зріс на 3,2 відсотка – в позаминулому році він становив 71 гривню і десять копійок.

Мобільний оператор заохочує користувачів переходити на контракт, як і всі інші українські мобільні оператори сьогодні. Lifecell аргументує це тим, що сім-карти таких абонентів простіше захистити від шахрайських дій, наприклад, від перевипуску картки без їх відома.

Якщо ви не хочете переходити на контрактну форму обслуговування, то можете просто стати зареєструватись абонентом – знижки для них можуть доходити до сорока відсотків від розміру щомісячної абонентської плати. Очікується значне скорочення кількості анонімних номерів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button