Vodafone

Стільниковий оператор “Vodafone” в 2021 році: до чого готуватися і як заощадити

В останній раз стільниковий оператор Vodafone переглядав свої тарифи в червні минулого року, під час пандемії. Оскільки вона і не думає вщухати, і всі основні проблеми залишаються, потрібно подумати про те, що чекає абонентів мобільного оператора в 2021 році і до чого слід готуватися.

Тенденції 2021 року

Головна тенденція минулого року – різкий спад міжнародного туризму, через що мобільні оператори втратили доходи від роумінгу. Друга тенденція – величезне збільшення навантаження на мережу. Так, кількість інтернет-трафіку в мережі Vodafone зросла вдвічі за минулі два роки і на сорок відсотків за минулий рік. При цьому зростає не тільки споживання, але і швидкість інтернету – якщо ще в минулому році найшвидший інтернет був у «Київстар», то в цьому році призером став вже Vodafone.

За підсумками третього кварталу 2020 року оператор отримував в середньому від кожного абонента сімдесят дев’ять гривень на місяць. Результати всього року цілком поки не оголошені, але навряд чи там будуть якісь принципові відмінності. Протягом всього року компанія інтенсивно розширювала обсяг покриття і його доступність навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни.

Основною тенденцією нового року стане, судячи з усього, зростання використання контрактних тарифних планів, а також різні “плюшки” для персоніфікованих абонентів, заохочення відмови від анонімності. На це вказують серйозні зміни в співвідношенні між звичною передоплатою і контрактними тарифними планами. В останній рік підключення чи не вперше в історії масової мобільного зв’язку ростуть саме за рахунок контрактних тарифів. Це пов’язано з корпоративними підключеннями, попит на які, в свою чергу, викликаний масовим переходом безлічі компаній на віддалену форму роботи. Також значно зріс сегмент інтернету речей, для якого мобільний оператор навіть запустив три нових тарифних плани з лінійки Vodafone Device.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button