Українці залишаться без популярних телеканалів: список і терміни

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Здається, провайдеру Lanet все-таки не вдалося налагодити діалог з найбільшими в нашій країні медіагрупами. Трансляції ряду популярних телеканалів будуть припинені в найближчі терміни. У список потрапила величезна кількість каналів, так що українці будуть, безсумнівно, засмучені.


Які канали припиняють трансляцію

Як повідомляють представники провайдера, винні в цьому не вони. Компанія щосили намагалася налагодити діалог і зберегти контентную політику для клієнтів на поточний рік. Однак медіагрупи стояли на своєму. Вони постійно підвищують ціни на ретрансляцію, зокрема, тільки за останні чотири роки розмір виплат збільшився майже в шість разів. Якщо в 2017 році провайдери платили по 4 гривні 95 копійок за кожного абонента, то в 2021 змушені платити вже двадцять вісім гривень і десять копійок.

Ось ці чотири медіагрупи, канали, які вони транслюють, і терміни припинення їх трансляції провайдером Lanet:

  • StarLightMedia – канали ICTV, “Новий канал”, “СТБ”, М1, М2, “Оце” перестануть транслюватися з першого травня.
  • Медіа Група Україна – канали “Україна”, “НЛО TV”, “Індиго TV” припинять трансляцію з п’ятого травня.
  • 1 + 1 media – канали “1 + 1”, “2 + 2”, “ТЕТ”, “Плюсплюс”, “Бігуді”, “Уніан”, а також “Квартал TV”, “Bolt”, “StarFamily”, ” StarCinema “,” FilmUA Drama “,” кускус “,” 36,6 “- з дев’ятнадцятого травня.
  • Inter Media Group – канали “Інтер”, К1, К2, “НТН”, “Мега”, “Enter-фільм”, “Піксель”, Zoom перестануть показуватися двадцять першого травня.

Провайдер Lanet звинувачує медіагрупи в картельній змові і прагненні до монополізації ринку, в тому числі шляхом знищення неугодних каналів і ліквідації конкурентів неринковими методами. Відзначається, що все більше операторів змушені відмовлятися від телевізійного мовлення. Так, національна рада з питань телебачення отримав в 2019 році двадцять дев’ять запитів на скасування ліцензій, а в 2020 – вже сорок три. Скільки їх буде в цьому році – поки точно невідомо, але, судячи з усього, ще більше.

Ще одним прикладом неринковою конкуренції є втручання в роботу провайдера медіагруп, які вимагали від невеликих телевізійних каналів, щоб вони закодували свій супутниковий сигнал. При цьому навіть виконання цих вимог ніяк не страхує ні провайдерів, ні користувачів від чергових санкцій з боку великих медіахолдингів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Київстар дозволив “безлімітно” стежити за іншими абонентами

Починаючи з наступного тижня, Київстар поліпшить свою популярну послугу, яка дозволяє вам стежити за абонентами, за яких ви переживаєте,...

Більше схожих статей