Новини

iPhone 11 Pro – флагман модельного ряду Apple на 2019 рік

Обговорення
iPhone 11

Редактор Bloomberg Марк Гурман (Mark Gurman), який неодноразово публікував ексклюзивну інформацію про новинки компанії Apple, підтвердив назву нового флагманського смартфона iPhone.


Він повідомив про те, що отримав можливість стати одним з перших користувачів кредитної картки Apple Card, а також додав, що йому не терпиться отримати трипроцентну знижку на смартфон iPhone 11 Pro.

iPhone 11 Pro

Раніше користувач Twitter під ніком CoinX, який в минулому році першим повідомив точні назви нових смартфонів компанії Apple (iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR), повідомив, що одна з нових моделей Iphone отримає слово Pro до назви .

Цього року нас чекають смартфони iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11R. Перші дві моделі отримають екрани AMOLED з потрійні камери, а бюджетному iPhone 11R дістанеться РК-дисплей і здвоєна камера.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Motorola One Zoom: квадратна камера та Snapdragon 675

В минуле

Ідеальний Xiaomi Mi 9s в Україні популярний не буде

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.