Hardnews

Найдорожчий смартфон Xiaomi зламали навпіл

Xiaomi Mi 11 Ultra не витримав екстремального краш-тесту. Про це з посиланням на публікацію в соцмережі Baidu повідомляє китайське видання MyDrivers.

Невідомий блогер опублікував в соцмережах краш-тест актуального флагмана Xiaomi. Судячи з фото, апарат не витримав навантажень – конструкція девайса порушена, посередині пристрою помітно серйозне пошкодження. Скляний корпус найдорожчого флагмана Xiaomi, який оцінили мінімум в 25 тисяч гривень, тріснув навпіл і частково розсипався.

Автор тесту зазначив, що користувачам Mi 11 Ultra слід акуратніше експлуатувати свій девайс, так як корпус телефону виготовлений переважно зі скла. В даному випадку потрібно не тільки заміна скляної кришки, але і ремонт материнської плати гаджета.

Журналісти відзначили дорожнечу ремонту смартфона. За їхньою інформацією, вартість заміни дисплея становить 1000 юанів (близько 4300 гривень), материнської плати – 2000 юанів (близько 8500 гривень). При бажанні споживач може придбати послугу MiCare, по якій протягом двох років всі ремонтні роботи з Mi 11 Ultra проведуть безкоштовно.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button