Hardnews

Чим загрожує купівля дешевих кабелів та адаптерів для зарядки смартфона

Буває таке, що з якоїсь причини нам потрібно купити зарядний шнур або блок для свого смартфона. І часто при покупці цих товарів ми орієнтуємося на найнижчу ціну, забуваючи про те, що зарядка забезпечує дуже важливий процес в функціонуванні техніки.

Багато хто думає, що кабель і зарядний блок мають примітивний механізм роботи, тому не хочуть переплачувати, але дешеві дроти можуть зіпсувати вашу техніку, зараз дізнаємося чому.

Ми виділили основні причини не купувати невідомі дешеві зарядні кабелі та блоки:

1. Низькоякісні зарядні блоки можуть призводити до стрибків напруги під час заряджання, що може призвести до займання смартфона або оплавлення самого блоку.

Все це пов’язано з поганою збіркою і дешевими компонентами.

2. Термін служби акумулятора вашого смартфона може зменшитися через невідповідність сили струму зарядного пристрою.

На невідомому зарядному блоці може бути вказана потужність, наприклад, 2 ампера, а фактично буде 1, що призведе до більш швидкого зношення акумулятора.

3. Іноді, зарядний пристрій видає 2 Ампера, а кабель проводить менше, виникає схожа ситуація, через що смартфон заряджається повільно або зовсім не заряджається.

Згодом акумулятор виробляє більше циклів зарядки і зношується швидше. В якщо сила струму зарядного пристрою більша, ніж потрібно для вашого смартфона, то акумулятор може роздутися від перегріву.

Сила струму, яку проводить шнур вказується на упаковці.

4. Останнє, що хотілося б відзначити, це якість ізоляції шнура. На дешевих кабелях обплетення швидко псується оголюючи дроти, що може бути небезпечно.

Та й в цілому, так би мовити: «Скупий платить двічі», вам доведеться частіше міняти дешеві дроти, на відміну від якісних та оригінальних.

Ось короткі рекомендації, які допоможуть зберегти вашу техніку:

Намагайтеся не купувати кабелі та блоки невідомих виробників. Якщо немає якогось усталеного бренду, значить виробник не надто дорожать своєю репутацією перед покупцем і йому неважливо, що буде з вашим смартфоном після покупки зарядки.
Купуйте зарядні кабелі та блоки відповідно до необхідної потужністю для зарядки вашої техніки.

Найкраще сертифіковані виробником або оригінальні зарядні пристрої. Не женіться за низькою ціною, найчастіше дешеві кабелі зроблені з низькоякісних матеріалів. Щоб ціну зробити максимально низькою, виробник бере найдешевші та найменш якісні матеріали для виготовлення, а це призводить до поломок і інших проблем.

Намагайтеся купувати аксесуари для техніки у відповідних магазинах електроніки, найчастіше техніка в мас-маркетах найбільш неякісна.

Для прикладу хочемо показати один зі своїх зарядних блоків. Він не оригінальний, але від відомого виробника і має сертифікати, перед покупкою ми переконалися, що це велика компанія, що займається виробництвом аксесуарів для телефонів.

Довелося купити цей зарядний блок за «кругленьку» суму, оскільки компанія apple в останніх моделях смартфонів кладе тільки кабель. За підсумком, смартфон заряджається швидко і правильно.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button