Hardnews

HUAWEI випустить власні відеокарти, які будуть конкурентами NVIDIA

Асортимент HUAWEI включає не тільки смартфони і побутову техніку, а й фірмові комплектуючі для цифрових пристроїв. Згідно з інформацією південнокорейських ЗМІ, китайський ТехноГігант створює дослідний центр, результатом роботи якого стануть нові відеокарти – очікується, що вони складуть конкуренцію популярним рішенням NVIDIA.


За даними мережевих джерел, дебютні моделі графічних прискорювачів HUAWEI будуть призначені для використання в дата-центрах для хмарних обчислень і реалізації функцій нейромереж. Інсайдери стверджують, що вендор вже веде переговори з деякими співробітниками NVIDIA, в активі якої є безліч успішних серверних рішень.

Повідомляється, що розробляти власний GPU компанія почала ще в 2012-му, готуючи базу для його дебюту. Наприклад, HUAWEI вже випускає серверні процесори Kunpeng 920 і модулі нейронних обчислень Ascend 910. Останні були представлені в минулому році в якості рішення для навчання моделей штучного інтелекту. Їх продуктивність при обчисленнях з половинною точністю становить 256 терафлопс – в два рази вище, ніж у NVIDIA Tesla V100, при меншому значенні теплового пакету.

Комерційну назву і дату анонса нових графічних адаптерів HUAWEI джерело не повідомляє.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button