Hardnews

Названо найдорожчі смартфони за всю історію мобільного ринку

Для багатьох смартфон є базовим засобом зв’язку і віддавати за нього більше декількох тисяч гривень він не готовий. При цьому є й інші користувачі, які спокійно викладають за мобільні гаджети по кілька мільйонів доларів. Які апарати стільки коштують і в чому їх секрет? Зараз розповімо.

№5 – iPhone 3G Kings Button

  • Ціна: $ 2.5 млн

Створенням пристрою займався австрійський дизайнер Пітер Еліссон і основною фішкою цього айфона є його матеріали. Виконаний він з 18-каратного жовтого, білого і рожевого золота. При цьому бічна рамка прикрашена смужкою, що складається з 138 алмазів, а замість звичної кнопки “додому” тут величезний 6.6-каратний алмаз.

№4 – Goldstriker iPhone 3GS Supreme

  • Ціна: $ 3.2 млн

Модель багато в чому повторює концепцію попереднього конкурсанта, тільки розмах тут значно ширший. Виконана вона з 271 грама 22-каратного золота. На рамці знаходяться 136 алмазів, а логотип Apple створений з 53 алмазів. Замість кнопки додому тут теж використовується дорогоцінний камінь вагою 7.1 карат.

№3 – iPhone 4 Diamond Rose Edition

  • Ціна: $ 8 млн

iPhone 4 Diamond Rose Edition

На світі є всього два подібних смартфона цієї версії, що також позначилося на його вартості. Однак, найбільше вона обумовлена матеріалами. Цей айфон виконаний з рожевого золота і п’ятисот 1-каратних алмазів. При цьому логотип Apple відтворений з 53 алмазів, а замість кнопки додому тут 7.4-каратний дорогоцінний камінь.

№2 – iPhone 4s Elite Gold

  • Ціна: $ 9.4 млн

Логотип і задник iPhone 4s Elite Gold виконані з 24-каратного золота, а також 500 алмазів загальною вагою 100 карат. Як і в попередніх випадках замість кнопки додому тут алмаз, але вже вагою 8.6 карат. Примітно, що в якості бонусу власник отримує ще один 7.6-каратний алмаз. Так, про всяк випадок.

№1 – Falcon Supernova iPhone 6 Pink Diamond

  • Ціна: $ 48.5 млн

Це найдорожчий смартфон у світі. Він виконаний з чистого золота і платини, а на тильній стороні домінує величезний рожевий алмаз. Інший фішкою версії є просунута система безпеки, націлена на збереження особистих даних власника. До речі кажучи, користується таким пристроєм – Ніта Амбані, дружина найбагатшої людини Індії.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button