Softnews

Експерти назвали кращий додаток для запису телефонних дзвінків для MIUI

Китайські експерти визначилися з кращим додатком, за допомогою якого можна записувати телефонні переговори на смартфонах під управлінням MIUI. Лідером індустрії стала програма Cube ACR, яку можна завантажити на популярних майданчиках.

Дану інформацію вийшло зібрати шляхом голосування на азіатському сайті China-review. Там було визначено переможця, який показав найкращі результати в напрямку «зручність використання», «ефективність» – програма Cube ACR. Програма містить платний контент, за його покупку доведеться заплатити від 2 до 10 доларів. Завантажити додаток можна через GoogleStore, де софт стабільно утримує високий рейтинг і вважається популярним у користувачів. Загальна оцінка на момент публікації матеріалу – 4,3, відгуки користувачів більшою мірою позитивні. Оновлення в Cube ACR надходять регулярно, останній апдейт зареєстрований 31.03.2021.

[appbox googleplay com.catalinagroup.callrecorder]

По суті, дана програма є автоматичним фіксатором голосових переговорів по мобільному зв’язку. Головна особливість і причина високого рейтингу – мінімальна задіяність користувача, додаток працює автоматично без необхідності регулювання. При кожному вхідному або вихідному дзвінку Cube ACR починає фіксацію розмови, коли сесія закінчуючи, софт відключається. Аудіофайли зберігаються в спеціальну галерею, при цьому файли стискаються, щоб не займати багато місця. Відтворити їх можна через головне вікно програми або в галереї. Якщо користувач не бажає записувати всі розмови, цю функцію можна відключити в налаштуваннях і активувати програму в конкретні ситуації. Після установки програми з’являється її ярлик, який можна перетягнути в зручне місце на екрані смартфона.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button