Softnews

MIUI 12 з’явилася вже на 56 смартфонах Xiaomi

Обговорення

Розробники прошивки MIUI 12 продовжують працювати над сумісністю їхнього продукту з сучасними смартфонами, випустивши апдейт для 56 нових смартфонів Xiaomi. Безліч даних оновлень тепер доступно для жителів Піднебесної, а ось європейцям доведеться трохи почекати.


Інформацію про статус телефонів розробники виклали на сторінці компанії, додавши в графу «Released» все готові смартфони. Природно, в першу чергу фірма випускає прошивку для телефонів в своєму регіоні – в Китаї практично всі схвалені для випуску прошивки смартфони вже отримали апдейт. Складніше справи йдуть з рештою світу – в Європі поки не релізнулось і половини техніки з MIUI 12, кращі справи з Індонезією та Індією, але і там користувачам доводиться чекати. Жителям Росії варто чекати найближчим часом поновлення Redmi Note 8 і Note 8 Pro, також протягом двох тижнів прошивка повинна надійти на Redmi Note 6 Pro, Note 7 і Note 9S.

Зараз розробники працюють над загальним улюбленцем, який користується дуже високою популярністю в Китаї – Redmi Note 8. Також допрацьовуються минулі «промахи» експертів – на телефонах Redmi 9, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 Pro і Mi 9 SE стався відкат системи на попередню версію через помилки, зараз же недоліки виправлені і MIUI 12 повернулася на свої місця. Що стосується нових надходжень, то на території Китаю скоро вийдуть оновлені Redmi Note 5 і Redmi 8A.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Розкрито настройки смартфона, в які взагалі не можна лазити

В минуле

ПриватБанк скасував оплату і знизив тарифи, кому пощастило

В майбутнє

Також буде цікаво