Новини

GSC Game Worlds шукає людей для роботи над грою STALKER

Обговорення
STALKER

Вчора разом з публікацією фотографії офісу GSC Game Worlds компанія відкрила кілька вакансій, які пов’язані з «підтримкою вже випущених» частин STALKER – «Тіней Чорнобиля», «Чистого Неба» і «Заклику Прип’яті».


При цьому в студію потрібні програмісти з досвідом роботи на двіжку X-Ray, який GSC створила для оригінальної STALKER – можливо, компанія розраховує перетягнути якихось фахівців з 4A Games і Vostok Games або ж модерів «Сталкера».

Навіщо GSC взагалі працівники з досвідом роботи на X-Ray для підтримки минулих ігор серії – невідомо. Хто знає, можливо студія хоче оновити трилогію або ж навіть випустити її на консолях. Час покаже.
Крім фахівців для попередніх STALKER, в студію потрібні і дизайнер рівнів, 3D-художник і рендер-програміст для STALKER 2.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Razer Phone 2: в мережі з’явились світлини прототипу смартфону

В минуле

DJI Osmo Mobile 3: бюджетний стедікам для смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.