Новини

STALKER 2: де роблять гру та при чому тут Кіану Рівз

Новин про STALKER 2 все ще немає, але, можливо, незабаром це зміниться. Сьогодні GSC Game World в соціальних мережах опублікувала фотографію свого офісу – «маленького шматочка нашого другого дому», як говорить запис.

На фото замазані багато елементів, в тому числі постери і концепти на стінах, які вже дуже нагадують образи костюмів з всесвіту «Сталкера».
Ще варто відзначити зображення Кіану Рівза, закріплене на задній частині одного з моніторів. Ймовірно, це своєрідний стьоб на тлі участі актора в розробці Cyberpunk 2077 . Він там виконує одну з ключових ролей.

Швидше за все, з огляду на любов GSC до тізера і загадок, на фотографії можна знайти якісь цікаві натяки на STALKER 2, але нам поки це не вдалося.

Stlaker 2

Після анонсу сиквела в травні минулого року, наприклад, передбачалося про релізі гри в 2021 році – ці числа були вказані на сайті проекту. Однак пізніше виявилося, що це якийсь тизер, суть якого спільнота все ще не розгадали .

За даними Сергія Гальонкіна з Epic Games, над проектом працює досвідчена команда, у якої за плечима далеко не один випущений шутер.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button