Новини

Xiaomi випустила розумний акваріум, який майже все робить сам

І без того чималий асортимент продукції Xiaomi поповнився акваріумом для рибок. Варто відзначити, що в минулому компанія вже випускала подібні пристрої, але нова модель відрізняється підтримкою великого числа інтелектуальних функцій. Однією з них є автоматична годівля водних мешканців.

Акваріум випускається в двох версіях об’ємом 15 і 30 літрів. Важливою особливістю є його модульність, що дозволяє в разі поломки будь-якого елементу максимально просто замінити його без необхідності купувати всю конструкцію. Як і в попередніх версіях, зверху знаходиться ємність під висадку рослин. Поливати їх не потрібно – вони постійно знаходяться у вологому середовищі. 

Акваріум Xiaomi

Спеціальний датчик відстежує якість води в режимі реального часу, і коли настає пора міняти її, на смартфон власника приходить відповідне повідомлення. За очищення рідини відповідає складна система фільтрів з біохімічної фільтрувальної пластиною і кварцовими гранулами з нітріфікуючими бактеріями. Подача кисню регулюється в залежності від кількості риб в акваріумі.

Акваріум Xiaomi

Майже все управління акваріумом здійснюється через фірмовий мобільний додаток. З його допомогою можна регулювати температуру води, подачу кисню, колір і інтенсивність підсвічування. Самою ж зручної фішкою стала автоматична годівля риб. Для цього необхідно попередньо покласти корм в спеціальний відсік, звідки він буде висипатися в воду за розкладом. 

Акваріум Xiaomi в Китаї коштує $ 71 за 15-літрову версію, а варіант на 30 літрів пропонується за $ 100.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button