Oppo готує планшет, у який можна вставити смартфон

Зараз на головній

Компанія Oppo, схоже, може повернути на ринок гібридні пристрої на кшталт Asus PadFone. Виробник запатентував пристрій, який продовжує ідеї, які свого часу просувалися компанією Asus.


В даному випадку мова про планшет з гнучким екраном, який для роботи вимагає установки всередину смартфона. На малюнках можна бачити, що екран у планшета щодо смартфона дуже великий, але це лише патент, тому, якщо подібний продукт і вийде на ринок, він може виглядати зовсім інакше.

Oppo Oppo

Концепт, звичайно, дуже цікавий, але далеко не факт, що Oppo вирішить його реалізувати. Все-таки у подібних пристроїв маса компромісів. До того ж ринок гнучких смартфонів вже створений, а варіант Oppo – це фактично те ж саме, тільки складніше і без переваг, беручи до уваги потенційно більший екран.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

У Великобританії створили акумулятор для смартфону з використанням кукурудзяного крохмалю, цукрової тростини і цукрового буряка

Надрукований на 3D-принтері «вегетаріанський» акумулятор може забезпечити більш стійке живлення пристроїв, ніж його літій-іонний аналог. Крім того, така батарея...

Більше схожих статей