Київстар

Стільниковий оператор «Київстар» запустив шикарний тарифний план за низькою ціною

Якщо ви колись теж були серед тих, хто скаржився на відсутність дешевих тарифних планів у «Київстар», то у нас для вас є чудова новина. Нещодавно «Київстар» все-таки запустив досить шикарний тарифний план за рекордно низькою ціною.

Як виглядає найдешевший тариф?

Новий тарифний план від Київстар – не просто дешева «соціальна» пропозиція, в рамках якої ви будете отримувати мінімум послуг за таку ж мінімальну тарифну плату – у «Київстар» такими є, скажімо, «Дзвінки для батьків» і «Інтернет для батьків».

Ні, навпаки. У новому тарифному плані від «Київстар» повний порядок і з інтернетом, і з дзвінками за абсолютно смішною ціною. У пакет послуг входять наступні, необхідні будь-якому українцю:

  • Мобільний інтернет – цілих двадцять гігабайтів на місяць.
  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.
  • Триста хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні, в тому числі і на стаціонарні телефони.

Тарифний план, в рамках якого нам пропонуються такі вигідні послуги, називається «Смачний». Усі послуги надаються за мінімальну абонентську плату – сто гривень на місяць (двадцять вісім днів). Щоб підключитися до даного тарифного плану, ви можете скористатися онлайн-системою «Мій Київстар», або ж придбати сім-карту з даними тарифом в будь-якому офіційному магазині оператора.

Як ми писали раніше, вже починаючи з дев’ятого квітня, менше, ніж через тиждень, Київстар перегляне умови, на яких надаються такі корисні і популярні послуги, як «Передзвони мені», «Поповни мій рахунок» та «Довірена особа». В рамках цих послуг тепер буде доступно набагато більше безкоштовних запитів для будь-яких абонентів як контракту, так і передоплати.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button