lifecell

Стільниковий оператор lifecell запустив безліміт, про який мріяли абсолютно всі

Серед всіх тарифних планів, що пропонують безлімітний інтернет, яскраво виділяється один з тарифів від Lifecell, про який мріяли абсолютно всі. Вся справа в неймовірній дешевізні – абонентська плата в ньому становить всього лише дві гривні в день. Зазвичай за такі гроші пропонують винятковий мінімум послуг, а тут – майже «олл-інклюзів» за ціною соціального тарифу!

Найдешевший безлімітний інтернет

Новий тарифний план відноситься до дешевих безлімітів. Як правило, в аналогічних тарифах від інших операторів є обмеження, наприклад, ви можете сидіти в інтернеті з телефону, але не можна роздавати wi-fi. Тут же такого немає. Зате є наступний пакет послуг:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет.
  • Безкоштовна роздача інтернету на інші пристрої.
  • Безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні, а також номерів стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).
  • Для зареєстрованих або персоніфікованих абонентів, а також абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, пропонується знижка
  • Гарантія збереження дешевої ціни мінімум на півроку – до 31 серпня.

Називається цей тарифний план «Інтернет без меж». Абонентська плата становить всього п’ятдесят гривень за 28 днів. Щоправда, є один мінус – він регіональний, тобто підключити його можливо не у всіх областях нашої країни. Зона дії включає Чернівецьку область, Закарпатську, окремі області Волині, Донбасу, Дніпропетровської області і так далі, повний список ви можете подивитися на офіційному сайті оператора.

Як ми писали раніше, зареєструватися і отримати знижку на тарифний план стало дуже легко – набагато легше, ніж раніше. Починаючи з 31 березня поточного року всі абоненти lifecell зможуть реєструвати свої номери або переходити на контрактну форму обслуговування, не відвідуючи магазини оператора особисто, а просто використовуючи BankID. Все, що для цього потрібно – обслуговуватися на основі будь-якого з тарифних планів передоплати, а також бути клієнтами будь-якого з тридцяти банків-партнерів Національного банку України.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button