Vodafone

Стільниковий оператор Vodafone запустив супердешевий тарифний план

Vodafone запустив супердешевий тарифний план, в якому ви можете платити за інтернет і дзвінки менше двох гривень в день. Правда, Призначений даний тарифний план в першу чергу не для мобільних телефонів, а для розумних гаджетів, наприклад, планшетів, смарт-годинників, модемів та інших пристроїв. Всі ці пристрої давно грають величезну роль в нашому житті, і у них є відповідні потреби, так що поява спеціальних тарифів для них було лише питанням часу.

Тарифний план для ваших гаджетів

В першу чергу, гаджети використовуються не для зв’язку, хоча і можуть мати таку функцію. У них вистачає інших цілей, однак вони все одно потребують сім-карті для того, щоб їх виконувати. Як без неї відправити власникові СМС-повідомлення або сповіщення на смартфон? З новим тарифним планом від Vodafone це не проблема. Ось що він включає в себе:

  • П’ятсот мегабайт мобільного інтернету.
  • П’ятдесят хвилин дзвінків в мережі оператора Vodafone в місяць.
  • СМС за три гривні штука.

Платити в даному тарифному плані ви будете всього п’ятдесят гривень на місяць. Називається тариф невигадливо, «Vodafone Device S». Як ми вже сказали, він призначений для смарт-годинників, дитячих годинників, сигналізацій, щоб вони могли залишатися на зв’язку з власником в будь-який час. Може бути, для вас буде мало такого пакета. Не біда – є в цій лінійці і інші тарифні плани, наприклад, «Vodafone Device M» для планшетів, що включає вже десять гігабайтів інтернету, або «Vodafone Device L» для модемів і роутерів з пакетом інтернету в вісімнадцять гігабайтів.

Як ми писали раніше, тепер мобільний оператор Vodafone буде продавати телефони за зниженими цінами, але з «доважком» -бандлами – контрактом на деякий час, швидше за все, рік або два. Це європейська модель, яка дозволяє людям купувати досить непогані смартфони за зниженими цінами. Мироненко повідомляє, що компанія розраховує запустити дану систему вже в цьому році.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button