Залишилося 7 днів: “Київстар” змінює ціни на популярні послуги

Зараз на головній

Залишилося не більше семи днів до капітального перегляду цін на різні популярні послуги мобільного оператора «Київстар». Які ж це послуги, і яким чином зміняться ціни? Давайте розбиратися.


Нові правила послуг і зміни в ціні

Вже починаючи з дев’ятого квітня, менше, ніж через тиждень, Київстар перегляне умови, на яких надаються такі корисні і популярні послуги, як «Передзвони мені», «Поповни мій рахунок» і «Довірена особа».

Послуга «Передзвони мені» дозволяє вам, навіть якщо у вас нульовий або негативний баланс, надсилати абонентам будь-яких українських операторів СМС-повідомлення з проханням передзвонити на ваш номер. Раніше ви могли відправити вісім безкоштовних запитів в місяць. Зараз ви зможете відправляти до трьох безкоштовних запитів щодня.

Завдяки послузі «Поповни мій рахунок» ви можете відправляти повідомлення з проханням поповнити вам рахунок. Вже через тиждень, з дев’ятого квітня, всі абоненти як передплатних, так і контрактних тарифних планів отримають право на два безкоштовних запиту щодня замість чотирьох в місяць.

Нарешті, послуга «Довірена особа» дозволяє абонентам контролювати кошти на рахунку і регулювати витрати, іншого абонента Київстар, а також вчасно поповнювати його рахунок. Раніше всі запити були платними, тепер буде по десять безкоштовних запитів щодня. Відзначимо, що в рамках кожної послуги запити, не використані, протягом дня будуть в кінці дня припинений.

Як ми писали раніше, у Київстар ви можете не тільки самостійно замінювати картку, але і навпаки – заблокувати цю дію. Справа в тому, що шахраї люблять використовувати послугу заміни картки, щоб «красти» номери. Отримавши картку з вашим номером, вони потім можуть, наприклад, отримати доступ до ваших банківських картах. Як це зробити – читайте у відповідній статті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

експерти розповіли, в чому небезпека та мінуси 5G-мереж

5G відміну від 4G має частоти вище (у 4G 800, 900, 1800, 2100, 2600 МГц), а у 5G 3,4-3,8...

Більше схожих статей