Експерт пояснив, чому не можна залишати смартфон на столі при зустрічі

Зараз на головній

Вважається правилом хорошого тону, якщо телефон не відволікає від розмови, немає постійних дзвінків, тому краще прибрати його зі столу під час важливої зустрічі, розповів агентству керуючий партнер комунікаційного агентства B & C Agency Марк Шерман. 


“У той же час оповіщення можна отримувати на годинник, щоб постійно не перевіряти телефон, і щоб у співрозмовника не склалося відчуття того, що його візаві кудись поспішає або зайнятий іншими справами”, – порадив експерт. 

За його словами, телефон краще покласти в кишеню або сумку і тим самим показати співрозмовнику, що вся увага зосереджена тільки на ньому. 

“При цьому нічого страшного не станеться, якщо ви викладете телефон на стіл, адже цей гаджет останнім часом став невід’ємною частиною спілкування людини. Більш того, якщо співрозмовник – ваш потенційний клієнт, і він побачить, що під час зустрічі ви відповідаєте іншим клієнтам, він буде розуміти, що і його запити завжди будуть пріоритетними “, – уклав Шерман.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей