Hardnews

Тільки не iPhone: які смартфони купують звичайні українці

Нещодавно стала відома цікава інформація про те, які смартфони українці купують найбільше. Як нескладно здогадатися, в лідерах зовсім не айфони і інша дорога техніка.

Статистика по смартфонам в Україні

За даними компанії Vodafone, найчастіше зараз українці купують мобільні телефонии від Samsung. Винятками стали Вінницька, Рівненська та Хмельницька, де в основному купували Xiaomi. Також купували Tecno і Nokia, завдяки пропозиціям типу «зв’язок в подарунок».

Топ-п’ять брендів з продажу виглядав наступним чином:

1. Samsung – 36%
2. Xiaomi – 30%;
3. Tecno – 15%;
4. Nokia – 10%;
5. Huawei – 3%.

З цікавого – в період локдауна продажу смарт-годинників та інших фітнес-браслетів впали вдвічі, але після скасування обмежень вони різко збільшилися. Продажі ноутбуків і телевізорів зросли більш ніж утричі. При цьому кількість роздрібних точок мобільного оператора значно впало – з шестисот до п’ятисот.

Що стосується «Київстару», то в його роздрібної мережі, яка налічує п’ятсот двадцять шість точок, щорічно продається всього близько двохсот вісімнадцяти тисяч смартфонів. Найбільш популярними є Xiaomi і Samsung, а серед «дзвонилок» – Nokia.

У мобільного оператора lifecell повідомили, що всього у нього триста сімдесят два магазини. Найбільш часто продаються смартфони тих же марок, що і у конкурентів. Таким чином, можна констатувати, що українці в основному віддають перевагу виробників Xiaomi і Samsung.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button