Тільки не iPhone: які смартфони купують звичайні українці

Зараз на головній

Нещодавно стала відома цікава інформація про те, які смартфони українці купують найбільше. Як нескладно здогадатися, в лідерах зовсім не айфони і інша дорога техніка.


Статистика по смартфонам в Україні

За даними компанії Vodafone, найчастіше зараз українці купують мобільні телефонии від Samsung. Винятками стали Вінницька, Рівненська та Хмельницька, де в основному купували Xiaomi. Також купували Tecno і Nokia, завдяки пропозиціям типу «зв’язок в подарунок».

Топ-п’ять брендів з продажу виглядав наступним чином:

1. Samsung – 36%
2. Xiaomi – 30%;
3. Tecno – 15%;
4. Nokia – 10%;
5. Huawei – 3%.

З цікавого – в період локдауна продажу смарт-годинників та інших фітнес-браслетів впали вдвічі, але після скасування обмежень вони різко збільшилися. Продажі ноутбуків і телевізорів зросли більш ніж утричі. При цьому кількість роздрібних точок мобільного оператора значно впало – з шестисот до п’ятисот.

Що стосується «Київстару», то в його роздрібної мережі, яка налічує п’ятсот двадцять шість точок, щорічно продається всього близько двохсот вісімнадцяти тисяч смартфонів. Найбільш популярними є Xiaomi і Samsung, а серед «дзвонилок» – Nokia.

У мобільного оператора lifecell повідомили, що всього у нього триста сімдесят два магазини. Найбільш часто продаються смартфони тих же марок, що і у конкурентів. Таким чином, можна констатувати, що українці в основному віддають перевагу виробників Xiaomi і Samsung.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Опублікований список смартфонів, на які вийде MIUI 12.5 найближчим часом

Компанія Xiaomi опублікувала інформацію про смартфони, на які незабаром вийде прошивка MIUI 12.5. Ці дані компанія офіційно розмістила на...

Більше схожих статей