Статті

Перше, що вам потрібно зробити, коли ви дістанете новий смартфон з коробки

Мало що може бути краще, ніж придбання нового мобільного телефону. Розпакувати коробку, відкрити її і побачити наш новий невикористаний смартфон – це те, чим можна займатися кожен день. Але як тільки ритуал завершено і кнопка живлення натиснута, ми стикаємося з абсолютно незайманим пристроєм, який вимагає першого налаштування. Які ж перші кроки ми повинні зробити?

Часто деякі користувачі не знають, з чого почати, і передають телефон для налаштування друзям або родичам. Однак це не вимагає великих знань, оскільки такі налаштування, як обліковий запис Google, підключення або метод розблокування, легко доступні для всіх.

Захист телефону

З того моменту, як ми дістаємо мобільник з коробки, існує ризик падіння і можливих ударів. З цієї причини, в першу чергу потрібно захистити смартфон чохлом і захисним склом.

Передайте дані зі свого старого мобільного телефону

Контакти або зображення – це важливі елементи для підготовки нашого нового смартфона. Початкові налаштування конфігурації Android дозволяють передавати всі ці дані і додатки зі старого мобільного телефону Android, а також з iPhone. Нам потрібно буде тільки виконати деякі кроки на екрані, щоб завершити налаштування, коли обидва телефони будуть включені.

Точно так само iPhone в початкових налаштуваннях конфігурації дозволяє передавати дані з Android на мобільний телефон Apple. Ми повинні мати достатній заряд на обох пристроях і слідувати інструкціям, які будуть відображатися на екрані.

Виберіть Wi-Fi

Не виключено, що при запуску смартфон починає передавати дані і навіть оновлювати встановлені додатки. З цієї причини і з метою уникнення надмірної витрати даних найкраще якомога швидше підключитися до своєї мережі Wi-Fi.

Встановіть метод розблокування

В налаштуваннях безпеки ми можемо знайти параметри для різних методів розблокування. Для нашої конфіденційності та безпеки це те, що ми повинні налаштувати на смартфоні перш за все. У цих налаштуваннях ви знайдете деякі методи розблокування, такі як відбиток пальця (на екрані, ззаду чи збоку), розблокування по обличчю або класичний графічний ключ і PIN-код.

Розмір тексту

Це те, що багатьом користувачам необхідно налаштувати, щоб адаптувати текст всієї системи і додатків до їхніх можливостей зору. Цей параметр ми можемо знайти в налаштуваннях екрану або в налаштуваннях спеціальних можливостей. Регулювання розміру тексту виконується миттєво і не вимагає перезавантаження.

Видаліть невикористовувані додатки

додатки

Багато пристроїв поставляються з попередньо встановленими програмами, які нам зовсім не потрібні. Найкраще в цьому випадку видалити їх, оскільки, крім економії місця ми звільнимо ресурси системи. Для цього нам потрібно буде зайти в Налаштування та увійти в розділ Додатки. Потрапивши в даний розділ, видаляємо все, що нам не потрібно.

Оновіть систему

Хоча багато користувачів вважають це дещо незначним, правда в тому, що це має бути однією з перших дій, які потрібно зробити при налаштуванні нового смартфона. Мобільний телефон може автоматично повідомляти нас про наявність нової версії системи або виправлення. Однак не завжди так буває, тому ми повинні виконати ручну перевірку оновлень з Налаштування / Система / Оновлення системи.

Якщо є оновлення, їх потрібно буде завантажити і встановити. Це важливо, оскільки на додаток до різних поліпшень системи і виправлень помилок можуть бути включені важливі виправлення безпеки.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button