Новини

Samsung Galaxy Note10 + заряджається швидше інших флагманів

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який регулярно ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, виклав чергові відомості про швидкість зарядки флагманського смартфона Samsung Galaxy Note10 +.


Як ми вже повідомляли, Samsung Galaxy Note10 + заряджається в два рази швидше Galaxy Note9 і iPhone XS Max, а також помітно випереджає OnePlus 7 Pro, хоча останній має акумулятор меншої ємності і більш потужну зарядку.

За новими даними з Китаю, смартфон Samsung Galaxy Note10 + повністю заряджається за 64 хвилини. Тобто раніше озвучений рекорд вже був побитий героєм замітки. При цьому за 10 хвилин смартфон заряджається від 0 до 22%, за півгодини заряд поповнюється до 64%, за 60 хвилин акумулятор заряджається до 96%.

Samsung Galaxy Note10 +

У травні фірмову 25-ватну зарядку Samsung порівняли з 15-ватною зарядкою минулого покоління і дійшли висновку, що особливої різниці немає . Інсайдер і користувачі Twitter також сходяться на думці, згідно з яким 45-ватна зарядка, яку поки не отримали в своє розпорядження перші власники смартфона, не зможе заряджати Samsung Galaxy Note10 + відчутно швидше, а ось на ресурс роботи акумулятора вона може вплинути негативним чином.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button