Новини

Xiaomi випустить смартфони з двома аккумуляторами і надшвидкою зарядкою

Нагадаємо, ще навесні компанія Xiaomi представила технологію швидкої зарядки Super Charge Turbo, яка дозволяє зарядити акумуляторну батарею смартфона ємністю 4000 мА · год всього за 17 хвилин.

Спочатку було обіцяно, що дана технологія з’явиться в смартфонах, які вийдуть в кінці 2019 року. Крім того, лідери Xiaomi і Redmi підтвердили, що ця зарядка буде масовому продуктом, а не ексклюзивною особливістю для якогось концептуального флагмана. Однак технологія так і не дебютувала ні в одному з останніх флагманів компанії.

На цьому тижні був опублікований новий тизер , який дозволив припустити, що анонс відбудеться зовсім скоро. Він відбувся, проте компанія всього лише підтвердила, що в цьому році чекати смартфонів з підтримкою 100-ватної зарядки не варто.

На конференції розробників Mi Developer Conference компанія Xiaomi офіційно повідомила про те, що перші смартфони з підтримкою технології Super Charge Turbo будуть випущені тільки в наступному календарному році.

Xiaomi Super Charge Turbo

На конференції Xiaomi розкрила трохи більше деталей про технології. Смартфони з підтримкою Super Charge Turbo будуть оснащені двома акумуляторами. Самі смартфони і відповідний зарядний пристрій матимуть надійну програмний і апаратний захист для забезпечення безпеки пристрою, а також вас і вашого майна. Xiaomi стверджує, що зарядний пристрій буде мати надвисоку ефективність 98%, а при його виготовленні будуть використовуватися тільки високоякісні матеріали.

Джерело: Gizmochina


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button