Статті

Як легко покращити зв’язок і якість розмов на смартфонах Xiaomi

У великих містах проблеми зі зв’язком виникають досить рідко. Велика кількість вишок забезпечує людей інтернетом та зв’язком, і розмовляти з будь-ким за допомогою відеозв’язку, або ж завантажувати великий об’єм даних навіть через мобільний інтернет – вже давно норма. Швидкості передачі даних вражають.

Але тільки варто виїхати за межі міста, як починається гра “знайди вишку”. Хоч вони і можуть покривати величезні території, але за межами міст їх кількість скорочується. Оскільки, вишки в невеликих містах можуть працювати на інших частотах. Звідси логічний наслідок у вигляді погіршення зв’язку.

Багато хто чув про історію, як молодий хлопець з невеликого селища (в якому працюють тільки повільні 2G-мережі) залазив на березу для того, щоб потрапити на заняття “по удалёнке” – тільки звідти смартфон міг зловити 3G-мережу. Ось це прагнення до знань!

На щастя, на смартфонах Xiaomi можна частково вирішити цю проблему шляхом вибору каналів зв’язку. У цій статті коротко розповімо про спосіб посилення сигналу.

ВАЖЛИВО: вибір певних каналів може позначитися на споживанні енергії смартфоном (в позитивну або негативну сторону).

Вибираємо SIM-карту

Якщо ви користуєтеся відразу двома сім-картами, то робити налаштування потрібно окремо для кожної з них.

  • Вибрати сімку можна в налаштуваннях, а саме в пункті ” SIM-карти і мобільні мережі”.

  • В налаштуваннях сімки, яку ви вибрали, переходимо у вкладку “Точки доступу (APN)”.

У цьому меню ми бачимо всі доступні мобільні інтернет-з’єднання. Вибираєте свою мережу натисканням на покажчик праворуч від назви.

Перед нами безліч пунктів меню, з яких нам потрібен тільки – “Канал”. За стандартом системою не обраний жоден канал зв’язку.

  • Нам потрібно активувати канали LTE (для 4G-мереж), UMTS, HSPAP, HSPA, HSUPA, HSDPA (для 3G-мереж, якщо ви ними користуєтеся), GPRS і EDGE. Натискаємо кнопку ОК, після чого переходимо у спливаюче меню “Ще” (в самому низу) і натискаємо кнопку “Зберегти”. Після цього пристрій потрібно перезавантажити.

У нашому випадку, чотири поділки перетворилися в постійні п’ять, за винятком місць, де зв’язок ловить зовсім погано. Проблеми зі зв’язком майже “зійшли нанівець”.

Для тих, хто хоче поліпшити якість розмови при мобільному дзвінку: в тому ж меню “SIM-карти і мобільні мережі”, в налаштуваннях певної сім-карти можна активувати пункт “VoLTE”.

Якщо пункту немає в настройках MIUI, то в стандартній “дзвонилці” наберіть код: *#*#86583#*#* (без пробілу). Ви побачите повідомлення “Volte carrier check was disabled” – це означає, що заборона на використання функції знята. Після цього пункт з’явиться в меню налаштування сім-карти.

Коротко: технологія швидше передає звук, за рахунок чого зростає його якість, а також це допомагає відразу встановити зв’язок з іншим абонентом, без посередників. Але функція працює не скрізь: в основному, її підтримують оператори великих міст.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button