Як легко покращити зв’язок і якість розмов на смартфонах Xiaomi

Зараз на головній

У великих містах проблеми зі зв’язком виникають досить рідко. Велика кількість вишок забезпечує людей інтернетом та зв’язком, і розмовляти з будь-ким за допомогою відеозв’язку, або ж завантажувати великий об’єм даних навіть через мобільний інтернет – вже давно норма. Швидкості передачі даних вражають.


Але тільки варто виїхати за межі міста, як починається гра “знайди вишку”. Хоч вони і можуть покривати величезні території, але за межами міст їх кількість скорочується. Оскільки, вишки в невеликих містах можуть працювати на інших частотах. Звідси логічний наслідок у вигляді погіршення зв’язку.

Багато хто чув про історію, як молодий хлопець з невеликого селища (в якому працюють тільки повільні 2G-мережі) залазив на березу для того, щоб потрапити на заняття “по удалёнке” – тільки звідти смартфон міг зловити 3G-мережу. Ось це прагнення до знань!

На щастя, на смартфонах Xiaomi можна частково вирішити цю проблему шляхом вибору каналів зв’язку. У цій статті коротко розповімо про спосіб посилення сигналу.

ВАЖЛИВО: вибір певних каналів може позначитися на споживанні енергії смартфоном (в позитивну або негативну сторону).

Вибираємо SIM-карту

Якщо ви користуєтеся відразу двома сім-картами, то робити налаштування потрібно окремо для кожної з них.

  • Вибрати сімку можна в налаштуваннях, а саме в пункті ” SIM-карти і мобільні мережі”.

  • В налаштуваннях сімки, яку ви вибрали, переходимо у вкладку “Точки доступу (APN)”.

У цьому меню ми бачимо всі доступні мобільні інтернет-з’єднання. Вибираєте свою мережу натисканням на покажчик праворуч від назви.

Перед нами безліч пунктів меню, з яких нам потрібен тільки – “Канал”. За стандартом системою не обраний жоден канал зв’язку.

  • Нам потрібно активувати канали LTE (для 4G-мереж), UMTS, HSPAP, HSPA, HSUPA, HSDPA (для 3G-мереж, якщо ви ними користуєтеся), GPRS і EDGE. Натискаємо кнопку ОК, після чого переходимо у спливаюче меню “Ще” (в самому низу) і натискаємо кнопку “Зберегти”. Після цього пристрій потрібно перезавантажити.

У нашому випадку, чотири поділки перетворилися в постійні п’ять, за винятком місць, де зв’язок ловить зовсім погано. Проблеми зі зв’язком майже “зійшли нанівець”.

Для тих, хто хоче поліпшити якість розмови при мобільному дзвінку: в тому ж меню “SIM-карти і мобільні мережі”, в налаштуваннях певної сім-карти можна активувати пункт “VoLTE”.

Якщо пункту немає в настройках MIUI, то в стандартній “дзвонилці” наберіть код: *#*#86583#*#* (без пробілу). Ви побачите повідомлення “Volte carrier check was disabled” – це означає, що заборона на використання функції знята. Після цього пункт з’явиться в меню налаштування сім-карти.

Коротко: технологія швидше передає звук, за рахунок чого зростає його якість, а також це допомагає відразу встановити зв’язок з іншим абонентом, без посередників. Але функція працює не скрізь: в основному, її підтримують оператори великих міст.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Опублікований список смартфонів, на які вийде MIUI 12.5 найближчим часом

Компанія Xiaomi опублікувала інформацію про смартфони, на які незабаром вийде прошивка MIUI 12.5. Ці дані компанія офіційно розмістила на...

Більше схожих статей