Hardnews

Описано спосіб перетворення PlayStation 4 в «цеглину»

Закінчення ресурсу батарейки в PlayStation 4 може зіпсувати консоль. Про спосіб перетворити консоль в «цеглину» повідомляє видання TechRadar з посиланням на фахівця Ленса Макдональда (Lance McDonald).

Експерт вивчив конструкцію вийшовшої в 2013 році PlayStation 4 і виявив приховану особливість приставки. У девайса є вбудований годинник, який живиться від невеликої батарейки. Даний компонент необхідний для того, щоб фіксувати реальну дату і час, автономне живлення дозволяє консолі зберігати цей параметр в пам’яті навіть при відключенні PS від мережі. За допомогою цього годинника, зокрема, працює система трофеїв в іграх – це зроблено з метою, щоб користувачі не змогли «накрутити» собі різних досягнень за допомогою скидання системного календаря.

Автор з’ясував, що рано чи пізно підключена до годинника батарейка розряджається. У своєму звіті Макдональд описав, що відбудеться після цього. У цьому випадку вся історія проходжень тайтлів і трофеїв в іграх скидається і стає недоступною. Також відключається доступ до збережених в пам’яті приставки ігор, консоль перестає відтворювати ігри на фізичних носіях. Експерт зробив висновок, що PlayStation 4 перетворюється в «дороге прес-пап’є» чи «цеглине».

Користувачі PS4 висловили заклопотаність цим фактом в коментарях до публікації Макдональда. Автор у відповідь зауважив, що єдиним способом відновлення працездатності приставки полягає в її підключенні до PlayStation Network. Однак з часом Sony може визнати приставку застарілою і відключити її від мережі і магазину з іграми. Невідомо, чи поширюється це правило на інші консолі Sony, наприклад, нову PlayStation 5. Журналісти звернулися за коментарем до Sony, проте поки не отримали відповіді.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button