Статті

Погано “ловить” мережа: експерти назвали дієві способи посилення сигналу мобільного зв’язку

Потрібно переговорити з колегою або додзвонитися до дитини, але зв’язок переривається, а повідомлення не відправляються? На жаль, але відсутність сигналу на вашому смартфоні перетворює його в дорогий годинник з калькулятором. На щастя, хоча мобільний сигнал і чутливий до навколишнього середовища, є способи покращити прийом, щоб залишатися на зв’язку.

Перевірте заряд акумулятора

Як це не дивно, але розряджений акумулятор може вплинути на якість прийому сигналу. Смартфони можуть збільшити потужність приймача, коли сигнал дійсно поганий. Це допомагає посилити слабкий сигнал, щоб ви могли підключитися і залишатися на зв’язку. Але якщо акумулятор розряджений до критично низької позначки або він в принципі старий і слабкий, можливо, смартфону не вистачає енергії, необхідної для підтримки надійного сигналу.

Постарайтеся усунути перешкоди

Один з найпростіших способів поліпшити прийом – піднятися вище. Мережі мобільної передачі даних працюють з використанням високих частот радіохвиль. Як і у випадку з FM-радіо, ці хвилі можуть перериватися об’єктами між вами і вишкою мобільного зв’язку. Незалежно від того, чи є цей «об’єкт» невеликим пагорбом, паркуванням або міським кварталом, повним будівель, прийом може бути порушений. Щоб зробити важливий дзвінок або завантажити повідомлення, постарайтеся піднятися вище – на пагорб, по сходах або, як мінімум, встаньте, якщо сидите.

немає інтернету

Якщо у вас проблеми з прийомом всередині будівлі, спробуйте підійти до вікна. Деякі будівельні матеріали блокують мобільний сигнал сильніше, ніж інші. Скло пропускає краще, ніж бетон, тому шукайте вікно.

Дізнайтеся, де знаходиться найближча до вас вежа мобільного зв’язку – чим ближче ваш гаджет до вишки, тим більша потужність сигналу. Намагайтеся уникати великого скупчення людей – найімовірніше, в такому місці мережа буде перевантажена.

Не закривайте антену мобільного телефону

До появи смартфонів у більшості мобільних телефонів були зовнішні антени, які збирали і відправляли сигнали на вежу мобільного зв’язку. В сучасних гаджетах антена захована усередині – ідеально з точки зору дизайну і не дуже з точки зору прийому сигналу.

Утримуючи смартфон в горизонтальному положенні (боком), ви може блокувати антену від вежі мобільного зв’язку рукою. У 2016 році вчені Ольбургского університету проводили експерименти, в результаті яких було доведено, що якість зв’язку може залежати навіть від того, в якій руці ви тримаєте смартфон. Тому, якщо мережа погано ловить, спробуйте взяти пристрій в іншу руку або скористайтеся гарнітурою.

Купіть підсилювач мобільного сигналу

Підсилювачі сигналу – це потужні пристрої, які приймають слабкі сигнали 3G і 4G, підсилюють їх і ретранслюють в потрібну зону. Так, хороший ретранслятор може коштувати недешево. Але з огляду на те, що це разова покупка, а на іншій чаші ваг знаходиться хороший зв’язок і ваш душевний спокій, то ціна здається цілком виправданою.

Якщо ви виконали всі поради, але мережа постійно пропадає, то варто задуматися про зміну оператора. Знайдіть найближчу до вас вежу мобільного зв’язку – так шанси на покращення покриття виростуть.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button