Бізнес та акції

Залишилося 5 днів: ПриватБанк змінить вартість обслуговування рахунків

Менше ніж через п’ять днів вступлять в дію нові тарифні плани ПриватБанку, які стосуються плати за обслуговування рахунків. Будуть переглянуті ціни на послуги, якими абоненти найбільше користуються.

Якими будуть нові тарифні плани?

Як повідомляють в самому ПриватБанку, нові тарифи розроблені в першу чергу для того, щоб адаптувати вартість обслуговування відповідно до потреб бізнес-клієнтів.

Далі банківські представники стверджують, що будуть знижені тарифи на послуги, якими найчастіше користуються клієнти. Так, зменшиться вартість платежів в інші банки, знижена вартість персональних карток для бізнес-клієнтів, і так далі. При цьому в бізнес-тарифах буде запроваджена комісійна плата за так зване нецільове використання – тобто за перекази між фізичними особами-користувачами послуг ПриватБанку.

Якими ж будуть переваги нових тарифних планів? Давайте розберемося в цій справі разом. Всього банк назвав чотири основних зміни, які користувачі його послуг точно відзначать по достоїнству:

  • Вартість платежів в інші банки знижена в три рази.
  • Плата за щомісячне обслуговування повністю скасовується.
  • Знижено вартість карток для бізнесу.
  • Введено послуги персонального банкіра та консьєрж-сервісу.

На даний момент користувачі послуг ПриватБанку можуть спокійно поміняти свій тарифний план через додаток «Приват24 для бізнесу». Якщо вони цього не зроблять в найближчі дні, то першого квітня їм за замовчуванням буде підключений новий пакет «Бізнес Старт». У Приватбанку запевняють, що його можна буде в будь-який час змінити на інший.

Також повідомляється, що галузеві пакети послуг, такі як «ІТ Expert», «ОСББ» «Комунальні лікарні» і «Для благодійних організацій», в яких діють спеціальні тарифи, залишаться без змін.

Експерти розійшлися в оцінках даної інновації. По-перше, вони відзначають, що зниження вартості послуг стосується тільки найдорожчих тарифних планів. По-друге, що більшість карт і раніше видавалася безкоштовно.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button