Інші оператори

Новий стільниковий оператор запустив тариф за смішною ціною

Lycamobile – це порівняно новий мобільний оператор, який з’явився на ринку нашої країни всього кілька років тому, коли він, здавалося б, був давно вже поділений між великими операторами «великої трійки». Як конкурувати з цими гігантами? Наприклад, за допомогою вкрай дешевих тарифних планів, які завдяки смішними цінами залишають інших операторів далеко позаду!


Що можна отримати за тридцять гривень на місяць?

Багато хто цікавиться, чому у Lycamobile настільки дешеві тарифні плани. Все просто: оператор є віртуальним, у нього немає ні величезної кількості магазинів роздрібної мережі, ні розрослося штату всіляких співробітників – промоутерів, продавців-консультантів, інших менеджерів. Інфраструктуру він також орендує у інших мобільних операторів в кожній з двадцяти семи країн, де він присутній.

Компактний смартфон

На даний момент Lycamobile пропонує для своїх абонентів три тарифні плани. Для тих, хто в першу чергу хоче заощадити, краще всього підійде найдешевший з них, в якому ви зараз платите всього лише тридцять гривень на місяць. Ось що ви будете отримувати за цю суму:

  • Чотири гігабайти мобільного інтернету
  • Двісті хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи стаціонарний зв’язок.
  • Повністю безлімітні і безкоштовні дзвінки всередині мережі
  • Триста хвилин дзвінків на закордонні номери віртуального оператора.
  • Тридцять СМС-повідомлень на інші номери
  • Безлімітні СМС-ки всередині самої мережі.

Тарифний план, про який йде мова, називається “Все в одному XS”. В рамках даного тарифу ви будете платити 30 гривень на місяць, що менше, ніж у «соціальних» тарифних планах великих операторів. Для того, щоб підключитися до даного тарифу, замовте картку оператора на його офіційному сайті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button