Новий стільниковий оператор запустив тариф за смішною ціною

Зараз на головній

Lycamobile – це порівняно новий мобільний оператор, який з’явився на ринку нашої країни всього кілька років тому, коли він, здавалося б, був давно вже поділений між великими операторами «великої трійки». Як конкурувати з цими гігантами? Наприклад, за допомогою вкрай дешевих тарифних планів, які завдяки смішними цінами залишають інших операторів далеко позаду!


Що можна отримати за тридцять гривень на місяць?

Багато хто цікавиться, чому у Lycamobile настільки дешеві тарифні плани. Все просто: оператор є віртуальним, у нього немає ні величезної кількості магазинів роздрібної мережі, ні розрослося штату всіляких співробітників – промоутерів, продавців-консультантів, інших менеджерів. Інфраструктуру він також орендує у інших мобільних операторів в кожній з двадцяти семи країн, де він присутній.

Компактний смартфон

На даний момент Lycamobile пропонує для своїх абонентів три тарифні плани. Для тих, хто в першу чергу хоче заощадити, краще всього підійде найдешевший з них, в якому ви зараз платите всього лише тридцять гривень на місяць. Ось що ви будете отримувати за цю суму:

  • Чотири гігабайти мобільного інтернету
  • Двісті хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи стаціонарний зв’язок.
  • Повністю безлімітні і безкоштовні дзвінки всередині мережі
  • Триста хвилин дзвінків на закордонні номери віртуального оператора.
  • Тридцять СМС-повідомлень на інші номери
  • Безлімітні СМС-ки всередині самої мережі.

Тарифний план, про який йде мова, називається “Все в одному XS”. В рамках даного тарифу ви будете платити 30 гривень на місяць, що менше, ніж у «соціальних» тарифних планах великих операторів. Для того, щоб підключитися до даного тарифу, замовте картку оператора на його офіційному сайті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Опублікований список смартфонів, на які вийде MIUI 12.5 найближчим часом

Компанія Xiaomi опублікувала інформацію про смартфони, на які незабаром вийде прошивка MIUI 12.5. Ці дані компанія офіційно розмістила на...

Більше схожих статей