Названо головні причини, через які власники iPhone хочуть перейти на Android

21 відсоток опитаних заявили, що сильно прив'язалися до екосистеми Apple

Зараз на головній

Користувачі iPhone назвали три причини, за якими вони готові перейти на Android-смартфони. Про це повідомляється в звіті торгового майданчика SellCell.


На основі опитування компанії, в якому взяли участь понад п’ять тисяч дорослих американців, була визначена лояльність користувачів до певних брендів і причини, за якими споживачі вибирають ті чи інші пристрої. Показник лояльності означає, що клієнти готові придбати новий телефон такої ж марки в майбутньому. Так, на основі зібраних даних з’ясувалося, що лояльність до Apple досягла рекордного показника – 92 відсотки (у порівнянні з 90,5 відсотка в 2019 році). Лояльність до одного з головних конкурентів американської компанії – Samsung – навпаки, знизилася на 11,7 відсотка, досягнувши 74 відсотків.

У розмові з фахівцями респонденти відзначили, що продовжують користуватися смартфонами Apple через те, що їх в цілому влаштовують девайси компанії. 21 відсоток опитаних заявили, що сильно прив’язалися до екосистеми Apple, 10 відсотків відповіли, що купують iPhone тому, що побоюються «заморочливого» переходу на Android-девайси. Близько 8 відсотків користувачів відповіли, що збираються відмовлятися від смартфонів Apple, і назвали причини цього.

На думку 38 відсотків нелояльних власників смартфонів Apple, пристрої інших брендів мають більш кращі характеристики. 26,4 відсотка опитаних розповіли, що вважають за краще дизайн телефонів іншого виробника, 12,9 відсотка готові відмовитися від iPhone через те, що продукти конкурентів пропонують більше функцій, ніж гаджети Apple.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Vodafone объявил о подорожании популярного тарифного плана

Недавно мобильный оператор Vodafone огорчил украинцев сообщением о том, что один из его наиболее популярных тарифных планов вскоре значительно...

Більше схожих статей