VodafoneКиївстар

«Київстар» і «Vodafone» запустили безкоштовний обмін старих моделей смартфонів на абсолютно нові

Найбільші мобільні оператори нашої країни запустили трейд-ін, безкоштовний обмін смартфонів старих моделей на нові. Це дуже популярно на Заході, де вважається прикладом відповідального споживання, і отримує все більшу популярність в нашій країні. Погодьтеся, це набагато вигідніше, ніж просто складати їх будинку або продавати на OLX!

Як виглядає обмін?

Загальний принцип обміну – або трейд-ін – однаковий у всіх операторів. Ви приносите свій старий смартфон в офіційний магазин, його оцінюють. Потім вартість старого телефону віднімається від суми нового. Тобто, якщо, наприклад, ваш старий смартфон оцінили в три тисячі, а новий коштує п’ять, то доплатити вам доведеться всього дві тисячі гривень.

Згідно оператору «Київстар», зазвичай розмір доплати за трейд-іну складає близько двох-трьох тисяч гривень. За статистикою, міняють частіше за все Samsung Galaxy і Huawei Y3 / Y5 на нові «Самсунги» серії А. Що стосується відносної ціни, то, наприклад, Xiaomi Mi A1 оцінюється приблизно в вісімсот гривень, при тому, що ціна нового смартфона становить від 3 до 3,8 тисяч, тобто ви можете заощадити близько третини-чверті суми.

Що стосується Vodafone, то магазини роздрібної мережі цього оператора дозволяють обміняти смартфони не тільки на інші смартфони, але і на іншу побутову техніку. Тепер за відносними цінами: Xiaomi Mi 10 lite можна здати за 4700 гривень (ціна за новий становить 8-12 тисяч).

Вимоги до смартфонів, що підлягають трейд-ін, у всіх операторів однакові. Телефон повинен бути робочим і не мати будь-яких серйозних ушкоджень. Також краще відв’язати від нього будь-які паролі і облікові записи. На питання, куди потім йдуть смартфони, які ви здали, різні оператори також відповідають приблизно одне й те саме. Частина смартфонів розбирається на запчастини. Деякі ремонтуються і перепродуються як б \ у. Так чи інакше, такий обмін досить вигідний для простих людей. Наприклад, не потрібно самому шукати покупців вашої старої техніки, ризикуючи нарватися на шахраїв.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button