Статті

Чи можна подати в суд на виробника, якщо його чохол не захистив смартфон?

З одного боку, виробники фірмових чохлів стверджують, що їхня продукція особливо добре захищає смартфони від пошкоджень. З іншого, смартфони все одно дряпаються і розбиваються, навіть будучи в захисному кейсі. Розбираємося, чи можна подати в суд на виробника чохла, якщо він все-таки не захистив смартфон.


З випадками, коли чохол дряпає смартфон і призводить до появи сколів, все більш-менш зрозуміло – потрібно буде довести, що проблема саме в чохлі, а не в недотриманні правил його експлуатації, хоч це і непросто.

Проте, якшо, наприклад, ваш смартфон розбився при падінні, будучи в протиударному чохлі – чи можна теж звернутися до виробника чохла за відшкодуванням збитку?

Теоретично, звичайно, можна. Але вам теж знадобиться експертиза, яку напевно доведеться проводити за свій рахунок. І тут ймовірність отримати рішення на вашу користь ще менше – прямо скажемо, воно йде до нуля.

Так, при покупці фірмового чохла виробник зазвичай обіцяє, що він буде захищати ваш смартфон набагато краще безіменного китайського «колеги» – можливо, навіть буде вказано, на скільки відсотків такий кейс надійніше.

iphone чохол

Але ніхто не дасть стовідсоткову гарантію, що чохол захистить смартфон в разі удару, навіть якщо у чохла посилена конструкція, потужні ребра жорсткості та відмінні результати спеціальних тестів. Навіть такі кейси покликані просто гасити силу удару при падінні з висоти, але гарантію, що смартфону нічого не буде, ніхто не дасть.

Тому не забувайте, купуючи фірмові чохли: вони знижують ймовірність серйозної поломки пристрою при падінні та в інших ситуаціях, але не гарантують смартфону цілковитої безпеки. І, якщо що, нарікати доведеться тільки на себе.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button