Hardnews

Топовий iPhone 12 з тріском провалив тест на швидкість завантаження даних

Американський флагман не зумів влучити навіть в топ-25 кращих гаджетів за цим параметром. Смартфон видає швидкість в 36,9 Мбіт / с.

Аналітики з компанії Opensignal поділилися результатами дослідження середньої швидкості завантаження даних в мережах п’ятого покоління серед актуальних смартфонів. Краще за всіх в цій дисципліні себе показав корейський флагман Samsung Galaxy S21 5G, що видав швидкість в 56 Мбіт / с.

Друге місце дісталося незнайомому українцям китайському апарату TCL Revvl 5G зі швидкістю завантаження в 49,8 Мбіт / с. «Бронза» пішла до ще одного представника Піднебесної – апарату OnePlus 8T +, здатному завантажувати дані в мережах п’ятого покоління зі швидкістю в 49,3 Мбіт / с.

iPhone 12 Pro

Четверте і п’яте місця рейтингу дісталися ще двом представникам компанії Samsung. Samsung Note 10+ 5G забезпечить регулярний зв’язок на швидкості 48,5 Мбіт / с, а Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – 47,5 Мбіт / с.

Що ж стосується представників американської компанії Apple, то вони з тріском провалили цей тест, не потрапивши навіть в топ-25! Краще за всіх з «яблучних» гаджетів себе показав iPhone 12 Pro, але і він зумів видати тільки 36,9 Мбіт / с.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button