Новини

Телевізори Xiaomi скоро навчаться робити дзвінки

Обговорення
Xiaomi TV

Відеоролик, що демонструє перспективну можливість телевізорів Xiaomi, опублікував головний менеджер департаменту Xiaomi TV Лі Сяошуай (Li Xiaoshuang). Правда, джерело не наводить сам ролик, доводиться задовольнятися лише скріншотом.


Як повідомляється, телевізори Xiaomi зможуть здійснювати відеодзвінки як опосередковано – через смартфон, так і безпосередньо підключаючись один до одного. Яким чином дзвонив Лі Сяошуань – через підключену до порту USB web-камеру або через смартфон – незрозуміло. Іконка запуску відеодзвінків з’явиться в головному меню телевізорів Xiaomi, в додатку буде щось на кшталт менеджера дзвінків з останніми набраними номерами.

Xiaomi TV відеодзвінок

Терміни реалізації цієї функції не повідомляються, але раз вже справа дійшла до реального внутрішнього тестування, то навряд чи Xiaomi стане зволікати з запуском цієї можливості. До того ж серйозний конкурент в особі Honor Smart Screen не просто підтримує аналогічну функцію, але навіть оснащений вбудованою висувною web-камерою.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Бюджетник Samsung Galaxy M10s отримав майже преміум процесор

В минуле

AMD радить не купувати RTX 2080 Ti: готує потужнішу карту

В майбутнє

Також буде цікаво