Статті

Названо правила, дотримання яких продовжить життя акумулятора вашого смартфона

Багато власників смартфонів турбуються за свої гаджети і хочуть, щоб вони прослужили якомога довше. Особливо, хвилює питання продовження роботи самого акумулятора.


Виявляється, можна дотримуватися простих правил, щоб зберегти ємність акумулятора і продовжити його життя. Ми поговоримо, до скількох відсотків потрібно заряджати акумулятор, а також про те, що ще можна зробити, щоб зберегти його в робочому стані на довго.

Важливо знати як правильно заряджати смартфон, тому що це безпосередньо впливає на його правильну роботу і більший термін служби.

Ми стали часто помічати, що люди неправильно заряджають смартфон і тому вже через 6-12 місяців акумулятор смартфона вимагає заміни.

На скільки відсотків потрібно заряджати і розряджати смартфон, і що робити, щоб акумулятор прослужив довше?

Кілька корисних порад, які допоможуть продовжити термін життя роботи акумулятора в смартфоні

  • Температурний режим. Найідеальніше, це використання смартфона при температурі від 16 до 22 градусів за Цельсієм.
    Однак, смартфон ми використовуємо щодня, незалежно від погодних умов і температури повітря.

Тут важливо врахувати, що акумулятор не терпить шокові температури.

Не можна використовувати смартфон при температурі вище 35 градусів за Цельсієм і нижче 0 градусів за Цельсієм.

Такі високі та низькі температури руйнують структуру акумулятора і запускають в ньому незворотні процеси, різко скорочуючи його термін служби.

Варто дотримуватися такого правила. Оптимальне використання смартфона при температурі від 0 ° до 35 ° за Цельсієм.

По можливості, при низьких температурах і використанні на вулиці потрібно тримати смартфон у внутрішній кишені.

  • Зарядка смартфона з чохлом. По можливості під час зарядки смартфона, необхідно знімати захисний чохол.

Це необхідно робити, тому що при зарядці смартфон природним чином трохи нагрівається, а як ми обговорили вище це негативно впливає на акумулятор смартфона.

В чохлі, при заряджанні смартфон може нагріватися понад 35 ° за Цельсієм, а це негативно позначається на ємності акумулятора, вона буде зменшуватися, і заміна акумулятору буде потрібна швидше.

  • Використовувати тільки оригінальний або сертифікований зарядний пристрій.

Це дійсно важливо, в оригінальному зарядному пристрої виробник врахував правильні характеристики, які не зашкодять батареї смартфона.

Ще використання оригінального ЗП безпечніше. При використанні неоригінальних або підроблених ЗП є ризик загоряння та пошкодження акумулятора.

бездротова зарядка

На скільки заряджати і розряджати смартфон?

Повернемося до питання на початку статті. Хотілося б відзначити, що сучасні смартфони мають контролери живлення, які не дозволяють перезарядити акумулятор занадто сильно, або занадто сильно розрядити смартфон.

Оригінальні зарядні блоки також сприяють дбайливій зарядці акумулятора, оскільки розподіляють напругу, необхідну для зарядки батареї.

Однак, не обов’язково заряджати смартфон саме до 100%. Якщо така необхідність є, наприклад, довгий час ви не зможете підключити його до зарядки, то після досягнення 100%, відразу відключіть смартфон від зарядки.

Інакше, батарея смартфона постійно буде знаходитися в підтримці максимальної напруги, наприклад стане 99% і раз телефон стоїть на зарядці, стане знову 100% і так до тих пір, поки ви не відключите його від мережі. Це скорочує термін служби акумулятора.

Для батареї смартфона буде оптимальна зарядка до 80-90%, це не буде вводити її в максимальне напруження, і вона прослужить довше.

Розряджати смартфон не варто без необхідності нижче, ніж 10-20%. Це знову ж таки буде служити сильному зниженню напруги в акумуляторі і скорочувати термін його служби.

Варто сказати, що акумулятори в сучасних смартфонах не вимагають повного розряду і повної підзарядки для так званого калібрування. Це було необхідно при використанні акумуляторів старого типу, зараз такі в смартфонах не використовуються.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button