Новини

Android 10 сподобається далеко не в всім користувачам

Шоста «бета» Android Q показала практично фінальний вигляд мобільної ОС, включаючи дизайн інтерфейсу і особливості навігації. Але не всі користувачі залишилися задоволені відмовою від екранних кнопок на користь жестового управління смартфоном. Переконати їх у перевагах нового методу введення взялася команда розробників Google.

У своєму офіційному блозі Google розповіла про переваги жестів. За словами розробників, це більш швидкий, зручний і природний спосіб взаємодії з сенсорним дисплеєм смартфона в порівнянні з програмними кнопками. Замість натискань на традиційні клавіші «назад», «додому» і «недавні» в нижній частині екрана для системної навігації будуть використовуватися горизонтальні свайпи, а для виконання допоміжних функцій – діагональні.

У класичній моделі управління інтерфейсом натиснути на кнопку управління можна випадково, просто взявши смартфон в руки. Крім того, з відмовою від віртуальних кнопок частина дисплея звільниться для більшої кількості інформації. Нарешті, різні смартфони на Android поки підтримують різні жести, що вводить користувачів в оману – в цій сфері, за словами розробників, необхідні загальноприйняті стандарти.

При тестуванні враховувалися моделі поведінки користувачів, включаючи швидкість роботи з жестами і зручність їх використання. Хоча більша частина користувачів як і раніше вважає за краще користуватися класичним трьохкнопковим меню, компанія прийняла остаточне рішення оновити алгоритм управління системою. Згідно зі статистикою, на адаптацію до нової схеми введення користувачам потрібно від одного до трьох днів.

джерело: 9to5google.com


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button