Як правильно і назавжди видаляти додатки зі смартфона

Треба прочитати

Здавалося б, що може бути складного в видаленні додатку зі смартфона? Однак, в цій справі є деякі нюанси, про які знають лише деякі користувачі. Саме про них ми і розповідаємо в нашій статті.


Як правильно видалити додаток з смартфона

Напевно багато користувачів позбавляються від непотрібних програм шляхом перетягування ярлика на іконку сміттєвого кошика на головному екрані. Спосіб одночасно простий і дієвий, сам додаток після цього дійсно видаляється. Правда, є один момент. Найчастіше при цьому методі не видаляються тимчасові файли, кеш і інше сміття, яке продовжує займати пам’ять. Як же повністю видалити програму? Так, щоб від неї взагалі нічого не залишилося? Досить слідувати нашому алгоритму:

  1. Відкрийте в меню пункт “Налаштування”.
  2. Перейдіть в розділ “Додатки”.
  3. Знайдіть ту програму, яку ви хочете видалити зі смартфона.
  4. Виберіть пункт “Пам’ять”.
  5. Тут потрібно натиснути обидві кнопки “Скидання” і “Очистити кеш”. Після цього будуть видалені всі файли, пов’язані з програмою. У тому числі і тимчасові.
  6. Робіть крок назад і натискайте на кнопку “Видалити”.

Все, тепер програма пропаде з вашого флеш-накопичувача і не залишить після себе жодних слідів.

Чому не можна видалити деякі додатки

Деякі встановлені програми видалити не можна. Все, тому що вони системні і, як можна здогадатися з назви, потрібні для коректної роботи всієї системи. Проте їх можна зупинити, щоб вони не працювали в фоновому режимі і не навантажували смартфон. Ось, як це зробити:

 1. Повторіть перші три пункти з попереднього підзаголовка.
 2. По черзі натисніть “Відключити” і “Зупинити”, погоджуючись з усіма застереженнями, які вам покаже система.

Врахуйте, що подібний маневр не варто виконувати з додатками по типу “Телефон”, “Повідомлення”, “Контакти” і т.д. Так ви можете серйозно напортачить, і за підсумком смартфон почне працювати тільки гірше. А ось якщо ви вимкнете, скажімо “Гугл Новини” або інший подібний сервіс, яким ви не користуєтеся, нічого страшного не трапиться.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей