Київстар запустив кращий безліміт, у якого немає аналогів в Україні

Зараз на головній

Нещодавно мобільний оператор «Київстар» оновив свою тарифну лінійку. Тепер у нього є як мінімум один безліміт, який не має аналогів в нашій країні, оскільки ви платите відразу за кілька послуг.


Що потрібно, щоб не платити двічі?

Новий безлімітний тарифний план від «Київстар» достатньо вигідний хоча б тому, що в ньому ви платите трохи більше, ніж за звичайний безліміт. Що ж ви за це отримуєте? Пакет послуг в ньому наступний:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі.
  • Пакет на дзвінки на номери інших операторів – сто вісімдесят хвилин. Він дійсний також для дзвінків на номери Італії, Польщі, Росії, Чехії, Німеччини.
  • Повний безліміт для мобільного інтернету.

Розмір місячної абонентської плати в даному тарифному плані становить двісті п’ятдесят гривень, проте спочатку ви будете платити всього лише двісті. На перший погляд, звичайний безлімітний тарифний план, але є одне «але» – в пакет послуг, крім мобільного зв’язку, входить високошвидкісний безлімітний домашній інтернет. Ви платите за дві послуги відразу і економите значну суму грошей!

Назва цього тарифного плану – «Все разом Вигідний». Щоб перейти на нього, ви повинні ввести комбінацію 477 * 1 і клавіша виклику, після чого слідувати інструкціям оператора. Доступна також можливість переходу і через мобільний додаток для смартфонів «Мій Київстар».

Як ми писали раніше, Київстар запустив акцію, в рамках якої ви можете отримати на рахунок до трьох тисяч гривень. Вона діє з п’ятого лютого і аж до першого квітня. Нею можуть скористатися всі абоненти, які обслуговуються на основі тарифних планів передоплати, а також абоненти лінійки тарифних планів «Все Разом». Прийняти ж участь в акції достатньо просто: для цього вам достатньо придбати будь-який смартфон зі списку акційних. Пятнядцать відсотків його вартості повернуться вам у вигляді бонусів, які можна витратити на оплату пакета послуг за тарифним планом або на інші послуги.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Фейкова версія “Дія” краде гроші українців

Правоохоронні органи зафіксували діяльність в мережі шахрайської організації, яка створила підроблений сайт державної системи «Дiя». Злочинці під виглядом сервісу...

Більше схожих статей