Київстар поверне абонентам частину грошей

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Київстар запустив чергову акцію-кешбек – оператор поверне своїм абонентам частину грошей, витрачених ними на послуги мобільного зв’язку. Що для цього потрібно, і які детальні умови даної акції?


Отримуємо кешбек за послуги мобільного зв’язку

Акція полягає в тому, що ви можете отримати до тридцяти бонусів (один бонус еквівалентний одній гривні), поповнюючи мобільний рахунок карткою Visa через додаток «Мій Київстар».

Для того, щоб це зробити, необхідно спочатку відкрити програму «Мій Київстар» і вибрати кнопку «Поповнити». Після цього виберіть збережену раніше картку Visa, або ж переконайтеся, що в пункті «Зберегти карту» у вас стоїть галочка. Поповніть рахунок на суму від ста гривень. Протягом семи днів вам буде нараховано кешбек.

Ваші бонуси будуть дійсні протягом місяця. Ви можете використовувати їх для наступних цілей:

  • Оплата за тариф, дзвінки, SMS і мобільний інтернет (для абонентів передоплати);
  • Дзвінки, SMS по Україні і мобільний інтернет (для передплачених тарифів «Все разом»);
  • Дзвінки та SMS (для контрактних абонентів).

Відзначимо, що кошти для оплати цих послуг будуть в першу чергу використані саме з бонусного рахунку, навіть якщо у вас є кошти на основному. Іншими словами, якщо ви платите умовні двісті гривень на місяць, і у вас є дана сума на рахунку, а також тридцять бонусів, то буде витрачено 30 бонус плюс ще сто сімдесят гривень.

Також слід пам’ятати, що ви можете скористатися даною пропозицією тільки один раз, тому що саме так виглядає бюджет на промокампанію, встановлений мобільним оператором «Київстар».

Як ми писали раніше, «Київстар» оновив популярну послугу «Київстар ТВ Легкий». Тепер серед каналів, доступних для перегляду, з’явиться спеціальний канал з новинами (24 канал), а також безліч брендованих каналів Київстар ТВ. Ціна при цьому не зміниться.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Коли смартфон може перетворитися на “цеглину” і що робити у такому випадку

Якщо нічого не робити зі смартфоном, то він буде коректно працювати і функціонувати - поки ви не вирішите його...

Більше схожих статей