Hardnews

Vertu випустила свій перший складаний смартфон: ганьба за 200 тисяч гривень

Про компанію  Vertu напевно чули багато. Це британський бренд, що спеціалізується на випуску пристроїв так званого «вищого класу». Преміальність її телефонів полягає не в крутих характеристиках, а в дорогих матеріалах корпусу: платина, золото, інкрустація дорогоцінними каменями і інші витівки. Коротше кажучи, пристрої для тих, хто любить попонтуваться фантиком. 


Днями асортимент виробника поповнився новим смартфоном –  Ayxta Fold 5G з шаленим цінником – 7 тисяч доларів (майже двісті тисяч гривень). Цікава модель не тільки своєю ціною, але і тим, що це перший смартфон бренду зі складним екраном. Ось тільки виявилося, що новинка – це перейменована версія китайського апарату, який насправді коштує набагато дешевше. 

Ayxta Fold 5G

Під личиною Ayxta Fold  5G ховається пристрій китайського бренду  Royole – Royole FlexPai 2, який продається за $ 1470.  

Royole FlexPai

Це модель минулого року, яку абсолютно ніяк не поліпшили за характеристиками. Всередині у неї стоїть процесор Snapdragon 865, а гнучка 7.8-дюймова AMOLED панель має частоту оновлення 60-герц. Скромно на тлі Samsung і Huawei, які вже випустили гнучкі девайси на Snapdragonn 888 з 120 і 90-герцового дисплеями відповідно. 

vertu

Навіть над обробкою корпусу в Vertu не морочилися – ніяких дорогоцінних металів і брюликів, просто обтягнули пластик шкірою, поверхню якої на відстані важко відрізнити від шкірозамінника. Виходить, що своє ім’я, презентабельну упаковку, ексклюзивні шпалери та іконки Vertu оцінили в $ 5500.. Так, впевненості в собі нинішнім власникам бренду явно не позичати. Нагадаємо, що та сама британська Vertu закрилася в 2017 році, і бренд викупив скандальний турецький бізнесмен Мурат Узан, майно якого на батьківщині конфіскували за шахрайство. Тому залишається лише риторичне питання – що преміального залишилося в цій компанії, і чи знайдеться в світі хоч одна людина, яка купить це заради «престижу» ? 

Докладаємо відео з розпакуванням Ayxta Fold 5G: 

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button