Vertu випустила свій перший складаний смартфон: ганьба за 200 тисяч гривень

Зараз на головній

Про компанію  Vertu напевно чули багато. Це британський бренд, що спеціалізується на випуску пристроїв так званого «вищого класу». Преміальність її телефонів полягає не в крутих характеристиках, а в дорогих матеріалах корпусу: платина, золото, інкрустація дорогоцінними каменями і інші витівки. Коротше кажучи, пристрої для тих, хто любить попонтуваться фантиком. 


Днями асортимент виробника поповнився новим смартфоном –  Ayxta Fold 5G з шаленим цінником – 7 тисяч доларів (майже двісті тисяч гривень). Цікава модель не тільки своєю ціною, але і тим, що це перший смартфон бренду зі складним екраном. Ось тільки виявилося, що новинка – це перейменована версія китайського апарату, який насправді коштує набагато дешевше. 

Ayxta Fold 5G

Під личиною Ayxta Fold  5G ховається пристрій китайського бренду  Royole – Royole FlexPai 2, який продається за $ 1470.  

Royole FlexPai

Це модель минулого року, яку абсолютно ніяк не поліпшили за характеристиками. Всередині у неї стоїть процесор Snapdragon 865, а гнучка 7.8-дюймова AMOLED панель має частоту оновлення 60-герц. Скромно на тлі Samsung і Huawei, які вже випустили гнучкі девайси на Snapdragonn 888 з 120 і 90-герцового дисплеями відповідно. 

vertu

Навіть над обробкою корпусу в Vertu не морочилися – ніяких дорогоцінних металів і брюликів, просто обтягнули пластик шкірою, поверхню якої на відстані важко відрізнити від шкірозамінника. Виходить, що своє ім’я, презентабельну упаковку, ексклюзивні шпалери та іконки Vertu оцінили в $ 5500.. Так, впевненості в собі нинішнім власникам бренду явно не позичати. Нагадаємо, що та сама британська Vertu закрилася в 2017 році, і бренд викупив скандальний турецький бізнесмен Мурат Узан, майно якого на батьківщині конфіскували за шахрайство. Тому залишається лише риторичне питання – що преміального залишилося в цій компанії, і чи знайдеться в світі хоч одна людина, яка купить це заради «престижу» ? 

Докладаємо відео з розпакуванням Ayxta Fold 5G: 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Наскільки точно здійснює виміри віртуальна рулетка на iphone

На смартфонах з'являється все більше корисних додатків, які можна застосовувати в реальному житті: рулетка, рівень, крокомір, пульсометр та ін....

Більше схожих статей