Vodafone запустив послугу повернення вкрадених та загублених телефонів

Зараз на головній

Vodafone запустив важливу послугу, яку необхідно підключити всім абонентам, які переживають за свій телефон. Вона називається Vodafone Safety, і дозволяє вам «застрахувати» смартфон на випадок втрати.


Як захистити свій телефон від втрати

Послуга від мобільного оператора включає в себе кілька корисних функцій. Це, в першу чергу, так званий e-Sticker, інформація на заблокованому екрані з приводу того, як і кому необхідно повернути телефон. На ваш смартфон встановлюється програма, яка автоматично заблокує всі його функції, якщо ви звернетеся в колл-центр або ж скористаєтеся функцією блокування в особистому кабінеті управління послугою. У разі, якщо ви знайшли такий заблокований телефон, вам необхідно зателефонувати в той же самий колл-центру за номером 6911, повідомити про знахідку і про те, де ви зможете зустрітися з кур’єром, який забере у вас телефон і поверне законному власнику.

Всього в додатку є декілька тарифних планів. Ось вони:

  • “Online”: 5 грн / тиждень, включаючи сервіс повернення
  • “Start”: 9 грн / тиждень, включаючи сервіс повернення та компенсації 2500 грн.
  • “Smart”: 12 грн / тиждень, включаючи сервіс повернення та компенсації 5000 Грн.

У всіх пакетах передбачені сервіси геолокації, дистанційного блокування, видалення даних, фотозахват, звуковий сигнал, а також підтримка 24/7. Для активації послуги скачайте додаток, запустіть його, виберіть і оплатіть тарифний план. Компенсація виплачується в разі, якщо ви не отримали свій телефон назад протягом двох тижнів.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив послугу, яка носить назву «День без турбот». Для того, щоб її підключити, вам досить просто ввести просту комбінацію * 101 * 888 #. Ви також можете натиснути «Підключити послугу» на офіційному сайті мобільного оператора. Само по собі підключення послуги абсолютно безкоштовно, але необхідно, щоб на вашому рахунку було не менше двох копійок.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Чому на фотографіях з космосу зовсім не видно зірок?

У сьогоднішній статті ми вирішили розібрати одне з найпоширеніших питань. Чому майже на всіх фотографіях зроблених з космосу не...

Більше схожих статей