Telegram вирішив позичити 1 мільярд доларів

Зараз на головній

Компанія Telegram Group, яка володіє месенджером Telegram, вирішила позичити мільярд доларів на розвиток бізнесу. За даними VTimes, плани випустити бонди пов’язані зі збитками і відсутністю коштів на покриття термінових боргових зобов’язань. Компанія до кінця квітня 2021 року повинна повернути інвесторам понад 600 мільйонів доларів.


Telegram збирається залучити мільярд доларів через конвертовані облігації, які не будуть розміщені на біржі. Їх збираються поширити серед обмеженого кола інвесторів з Росії, Європи, Азії та c Близького Сходу. Гроші потрібні компанії для поліпшення інфраструктури, стабілізації роботи та залучення нових користувачів. У січні месенджер став самим завантажуваним неігровим додатком в світі.

Облігації збираються випустити терміном на п’ять років, щорічно їх власники будуть отримувати купонний дохід в розмірі 7-8 відсотків від суми боргу. Якщо Telegram протягом п’яти років збереться вийти на IPO, то власники облігацій зможуть повернути позичені кошти за рахунок акції з дисконтом в 10 відсотків до ціни розміщення. Поки ж компанії невигідно виходити на біржу, тому що якщо налагодити монетизацію Telegram (поки проект не монетизуються), акції можна розмістити за вигіднішою ціною.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей