Бізнес та акції

Ощадбанк зробив важливу заяву щодо анулювання карт клієнтів

Обговорення

Питання карантину зачіпає і осіб, які є тримачами карт Ощадбанку. Прес-служба банку розповіла клієнтам, як їм слід чинити у тому випадку, якщо у картки закінчився строк дії, а карантин ще триває. Як ви пам’ятаєте, Кабінет міністрів своїм рішенням продовжив карантин до 1 листопада.


Адаптивний карантин на практиці для клієнтів банків означає наступне: щоб не піддавати клієнтів небезпеці зараження коронавірусом, в українських банках введені спеціальні заходи. Зокрема, внутрішньо переміщені особи, які раніше отримали карти згідно тарифу «Мій рахунок», зможуть продовжувати ними користуватися навіть у тому випадку, якщо їх термін дії закінчиться до 1 листопада. Тобто їх дію не буде заблоковано.

На даний час поки що немає інформації про те, чи планується автоматичне анулювання таких карток з 1 листопада, якщо карантинні заходи в Україні будуть продовжені, як це вже траплялося не раз.

Ощадбанк

Представник прес-служби розповів, що карти будуть випускатися і доставлятися в банківські установи згідно діючого графіка. Що дуже зручно, клієнти Ощадбанку будуть отримувати СМС-повідомлення про прибуття їхніх карт у відповідне відділення. Таким чином людям не потрібно приходити до банку лише для того, щоб дізнатися, чи є вже їхні картки. Картки, термін дії яких на період карантину продовжується, будуть використовуватися у звичайному режимі, можна не потерпати через зазначену на них кінцеву дату. Таким чином ви впевнено можете розплатитися такою карткою у терміналі магазину, використати її для здійснення покупок в інтернеті. Також не виникне проблем при користуванні банкоматами. Водночас, якщо ви вже активували нову карту, стара одразу ж деактивується.

Раніше прес-служба Нацбанку розповідала, що в нашій країні з 1 жовтня припиняється використання в обігу купюр, які були видані до 2003 року, а також монети номіналом 25 копійок. Нацбанк повідомляв, де їх будуть приймати. Крім того, в новинах з’являлася інформація про те, що Кабінет міністрів переглянув намір скасувати обмеження, які стосуються виплати заробітної платні в державних банках.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

СБУ звернулась до Apple та Google: закрийте російські додатки та сервіси

В минуле

Власники iPhone знайшли неіснуючий 5G зв’язок

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle