Всі спатки: чи потрібно вимикати смартфон на ніч, та як продовжити життя батареї

Зараз на головній

Багато наших читачів цікавляться, чи потрібно вимикати на ніч смартфон. Щоб назавжди розвіяти міфи щодо цього, ми підготували спеціальний матеріал. У ньому ви знайдете практичні поради щодо збільшення терміну служби акумуляторної батареї телефону.


Чи потрібно вимикати смартфон на ніч

Багато користувачів думають, що, влаштовуючи мобільному пристрою подібний відпочинок, вони тим самим продовжують термін його служби. Чесно кажучи, частка правди в цьому є. Чим менше смартфон працює, тим рідше доведеться підключати його до розетки, а значить і батарея прослужить довше. Однак, сучасні смартфони в простої практично не розряджаються. Все, що потрібно – закривати всі програми і в крайньому випадку включати режим польоту.

До того ж, якщо правильно заряджати пристрій – ви зможете експлуатувати його протягом декількох років без будь-яких проблем і вам не доведеться переживати про знос акумулятора. На жаль, не всі знають, як це робити. Саме про це ми і розповімо в наступному підзаголовку.

Як збільшити термін служби акумулятора

Багато хто наївно думає, що заряджати смартфон потрібно виключно, коли заряд батареї опуститься до 0%. Це в корені неправильно. Рівно так само, як і міф про те, що не можна знімати смартфон з зарядки раніше моменту як акумулятор досягне 100%.

Зарядка

Проводити подібну процедуру варто раз на місяць і не частіше. Таким чином ви калібруєте батарею для більш стабільної роботи. При цьому на неї йде дике навантаження, тому якщо піддавати акумулятор подібним випробуванням кожен день, він зноситься дуже швидко. Кожен смартфон в середньому розрахований всього на 500 циклів зарядки від 0 до 100%.

А як же тоді заряджати смартфон? Багато експертів відмічають, що для того, щоб акумулятор гаджета не зношувався і справлявся зі своїм завданням якомога довше, слід підтримувати його на рівні 40-80%. Таким чином, якщо заряджати і розряджати батарею невеликими циклами, можна збільшити термін її служби майже в три рази.

Ще одна порада – не користуйтеся пристроєм на морозі. Експлуатація в таких умовах призводить до швидкої розрядки, що дуже згубно позначається на ресурсі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Експерти розповіли, що потрібно оперативно робити, якщо ваш смартфон зламали

Причиною уповільнення роботи смартфона і дивацтв у його роботі можуть бути зовсім не зайві кілька гігабайт фото в пам'яті,...

Більше схожих статей