Softnews

Whatsapp відключить мільйони незгодних користувачів в травні

whatsApp

Багато чудових додатків змінюються в гіршу сторону, коли переходять з рук невеликої компанії в розпорядження корпорацій. Те, що відбувається з Whatsapp зараз – наочна ілюстрація цього факту. Варто було месенджеру стати власністю Facebook, як все пішло шкереберть. Спочатку з’явилася реклама, а тепер Whatsapp взагалі відключає можливість відправляти і приймати повідомлення мільйонам своїх користувачів.


Зміни в політиці конфіденційності

Сама ідея, що користувачів можуть позбавити можливості обмінюватися повідомленнями в месенджері, який для цього і створений, здається абсурдною. Але саме це має намір зробити Facebook для тих, хто відмовиться приймати їх нову політику конфіденційності. Нагадаємо, що, згідно з новими правилами, Whatsapp почне збирати особисті дані своїх користувачів і передавати їх прямо в Facebook.

А це означає, що телефонні номери, списки контактів, геолокація власника аккаунта і інша інформація виявиться у величезній корпорації. Як розпорядиться нею Facebook, передбачити нескладно – на основі особистих даних будуть підбирати релевантну рекламу, ну і, звичайно, продавати бази іншим компаніям, нехай і в знеособленому вигляді.

Ті, хто бажає користуватися всіма функціями Whatsapp далі, повинні погодитися з новою політикою конфіденційності. Якщо цього не зробити, то месенджер обмежить отримання і відправку будь-яких повідомлень для користувача. Доступ збережеться тільки до голосових викликів. Обмеження почнуть діяти вже 15-го травня 2021 року, причому є ризик взагалі назавжди втратити свій аккаунт в Whatsapp, якщо не вжити нові правила і не проявляти активності в месенджері протягом 120-и днів.

Не дивно, що подібні зміни викликали бурхливу негативну реакцію у величезного числа користувачів. Особливо з урахуванням того, що власник Facebook Марк Цукерберг особисто обіцяв зберегти недоторканність користувацьких даних при покупці Whatsapp в 2014-му році.

Можливі альтернативи WhatsApp

В даний момент Whatsapp переживає, мабуть, найбільший відтік аудиторії за весь час свого існування. Люди масово шукають собі альтернативу і переходять в інші месенджери. Більше інших від цього виграв Telegram, число його активних користувачів перевалило за 500 мільйонів.

Мессенджер Павла Дурова не торгує чужими даними, має більше функцій, виглядає набагато сучасніше і задає тренди всім іншим. Рекомендуємо вам відмовитися від Whatsapp і перейти в Telegram. Тим більше, що прямо зараз туди можна перенести всі діалоги і повідомлення з Whatsapp буквально парою кліків.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Samsung Galaxy S21 Ultra сложности ремонта и разбора

В минуле

Глобальна версія MIUI 12.5 буде гіршою від китайської

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle