Vodafone

Vodafone змінює правила: оновлені тарифи вже з 1 березня

Vodafone планує активно розширювати доступ людей до цифрової інфраструктури. У зв’язку з цим компанія збирається переглянути ряд тарифних планів вже починаючи з наступного місяця.


Яких тарифів торкнуться зміни?

В першу чергу мобільний оператор планує розвивати сферу IoT – інтернету речей, яка стала дуже актуальною для українців останнім часом. За останні два роки кількість таких підключень зросла на сімдесят дев’ять відсотків, в тому числі за рахунок власної NB-IoT мережі Vodafone. Також мережа оператора тепер кастомізувала ряд технічних платформ, з огляду на потреби клієнтів, і реалізувала кілька пробних проектів Smart City.

Споживання мобільного трафіку зросло майже в півтора рази за останній рік, середньостатистичний українець вже давно використовує більше п’яти гігабайтів мобільного інтернету в місяць. Зростає швидкість підключення, незважаючи на зростання навантаження на мережу.

Vodafone

Також мобільний оператор впроваджує ряд digital-рішень і інновація для своїх бізнес-клієнтів, які також активно користуються послугами інтернету речей. Саме з урахуванням даних потреб, всі тарифні плани даної лінійки будуть актуалізовані, обсяг інтернет-трафіку в них – збільшений. В першу чергу будуть переглянуті тарифи для бізнес-клієнтів, а в подальшому, можливо, і для звичайних користувачів послуг оператора.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив трейд-ін – обмін старої техніки на нову. Йому підлягають не тільки смартфони, але і всі інші електронні пристрої, наприклад, планшети. Обміняти їх також можна на все, що продається в мережі Vodafone. Для всіх цих пристроїв, які ви будете нести на обмін, пред’являються загальні вимоги. Так, до них не повинні бути прив’язані ніякі облікові записи і паролі, гаджети повинні нормально включатися і вимикатися, не мати ніяких слідів попадання рідини і взагалі бути в повністю робочому стані.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил специальную “кнопку” для ускорения интернета

В минуле

Vodafone меняет правила: обновленные тарифы уже с 1 марта

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle