Hardnews

Стало відомо, коли в Україну прийде супутниковий інтернет від Ілона Маска

Офіційний сайт компанії Starlink, яка забезпечує населення всієї земної кулі супутниковим інтернетом від Ілона Маска, включив Україну в свою «чергу» країн, де очікується підключення цього інтернету. Коли ж ця черга дійде до нас?


Коли в Україні з’явиться доступний інтернет

На даний момент, якщо ввести на сайті Starlink назву будь-якого українського населеного пункту, видається повідомлення, що компанія планує охоплення вашого регіону в 2022 році. До повідомлення додається попередження, що доступність може бути обмежена, замовлення виконуються в порядку черги. На даний момент взяти участь в бета-тестуванні інтернету від Ілона Маска можуть тільки жителі США, Канади і Великобританії.

На даний момент компанія Starlink може забезпечити швидкість інтернету від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти мегабіт в секунду при затримці в межах двадцяти-сорока мілісекунд. Можливі короткі періоди повної недоступності зв’язку. Дана ситуація буде зберігатися в найближчі кілька місяців. За обіцянками компанії, вона покращиться в міру створення нових наземних станцій і поліпшення програмного забезпечення.

Для підключення вам знадобиться спеціальний набір Starlink Kit, в який входять антена, приймач, Wi-Fi роутер, блок живлення, кабель і монтажний штатив, який потрібен для установки прямо на землі. Якщо вам потрібно встановити систему на даху, ви можете скористатися додатковими кріпленнями. Доставка обладнання після замовлення може зайняти два-чотири тижні, налаштувати систему можна через спеціальний додаток Starlink для мобільних телефонів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone меняет правила: обновленные тарифы уже с 1 марта

В минуле

Стало известно, когда в Украину придет спутниковый интернет от Илона Маска

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle