lifecell

Lifecell пропонує 100 Гб інтернету за 9 гривень в день

Мобільний оператор Lifecell пропонує всім своїм абонентам отримати величезний пакет інтернету в сто гігабайтів. Його можна використовувати для доступу в Інтернет як з планшета, так і з мобільного телефону, а також для того, щоб роздавати з них інтернет на ноутбук або навіть персональний комп’ютер.


Як отримати величезну кількість інтернету за невелику суму?

Ста гігабайтів інтернету, які надаються в рамках послуги «Онлайн 100 Гб», вистачає абсолютно на все – ви навіть можете качати фільми і ігри, не переживаючи про трафік. Навіть найактивніші користувачі інтернету рідко витрачають більше сорока-п’ятдесяти гігабайтів, а адже саме на таких дана послуга як раз і розрахована.

Щоб підключити послугу «Онлайн 100 Гб», введіть зі свого телефону просту комбінацію * 318 # і клавіша виклику. Ви також можете зробити це через колл-центр, зателефонувавши за номером 0 800 20 5433 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) або ж за коротким номером 5433 з мобільного.

Вартість послуги становить двісті п’ятдесят гривень в операторський місяць, тобто за двадцять вісім днів. Надається вона або автоматично на початку будь-якого місяця, або ж при вичерпанні попереднього ліміту трафіку. Якщо у вас на рахунку недостатньо грошей, послуга вважається неактивній і через чотири місяці неактивності відключається. Використовувати гігабайти ви можете в мережі 4,5 G від lifecell всюди, де покриття дозволяє роботу високошвидкісних мереж четвертого покоління.

Як ми писали раніше, lifecell запустив безлімітний тарифний план, який носить назву «Інтернет без меж», в ньому ви платите всього лише п’ятдесят гривень за операторський місяць, тобто двадцять вісім днів. Тарифний план є регіональним, зона його дії включає Чернівецьку область, Закарпатську, окремі області Волині, Донбасу, Дніпропетровської області. Повний список ви можете подивитися на сторінці тарифного плану.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил услугу, которая крайне нужна всем украинцам

В минуле

Lifecell предлагает 100 Гб интернета за 9 гривен в день

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle