Бізнес та акції

«ПриватБанк» блокує рахунки і змушує платити кредит

ПриватБанк

На сайті Мінфін з’явився негативний відгук, адресований державному українському банку «ПриватБанк». Клієнт установи скаржиться, що служба безпеки банку заблокувала йому рахунки, однак вимагає виплачувати кредит, при цьому не надаючи можливості це зробити.


Згідно залишеній заяві, рахунки жінки в один прекрасний день повністю заблокувала служба безпеки «ПриватБанку». Причина незрозуміла, ніяких роз’яснень банк не надає, відсилаючи клієнтку до призначеної для користувача угоді, а конкретно – до пункту 1.1.3.2.6, який має на увазі можливість банку блокувати всі операції користувача, підозрюваного у відмиванні грошей. Дівчина не має можливості знімати кошти, які знаходяться на замороженому рахунку, а також вносити на них платежі. Представники «ПриватБанку» нічого не пояснюють, хоча клієнтка постійно дзвонить на «гарячу лінію» банку, приходить у відділення і відправляє письмові запити. «ПриватБанк» сам поставив термін, по закінченню якого ситуація повинна вирішиться – половина календарного місяця, до цих пір своїми рахунками жінка користуватися не може.

Хоча становище кепське, на нього накладається ще більш гнітюча деталь – у дівчини є кредит, який вона раніше взяла в банку. Кожен день її телефон «обривають» представники «ПриватБанку» – дзвонять і вдень, і вночі, вимагають виплатити борг. Тільки ось погасити заборгованість жінка технічно не в змозі – її рахунки заблоковані і вносити оплату на них вона не може. Клієнтка пробувала навіть задавати питання по розблокуванню карт тим представникам банку, які «вибивають» борг, тільки ось вони також не в курсі ситуації. 

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Microsoft почала готувати комп’ютери до великого оновленню Windows

В минуле

З’явилися перші подробиці про Samsung Galaxy S21 FE

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle